Bu sayfa : 1105809 kez ziyaret edilmiştir.
28 Ocak 2013

Adil,şeffaf,dürüst olacağız
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin "Muhalefet partileri büyükşehir belediye başkanı kim olacak,merkez ilçelere kimler seçilmeli gibi birtakım varsayımlarla vatandaşlarımızın kafasını ifsad etmek istiyorlar.Bizler kesinlikle onlara çanak tutmayacağız. Bugüne kadar adil,şeffaf,dürüst olacağız ilkesiyle hareket ettik.Allahın izniyle bundan sonra da bu yönetim anlayışıyla almış olduğumuz belediye sayısını daha yukarılara çıkaracağız "diye konuştu.

Milletvekili Şahin belde ziyaretleri kapsamında Yeşilyurt ilçesine bağlı Bostanbaşı Belediye başkanı Hasan Aydoğan'ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Şahin burada yaptığı konuşmada büyükşehir olan Malatya'nın ulaşım,alt yapı,sosyal alanlar ve imarla alakalı çalışmalarda bütünlük sağlanarak önümüzdeki döneme kadar bu dönem en iyi bir şekilde değerlendirilirse geçiş süreci rahat olacaktır.Bizler gitmiş olduğumuz her yerde sorunları anında ilgili kurumlarla görüşerek katkı sunmaya çalışıyoruz diye konuştu.

Teşkilatın yapmış olduğu programlar kapsamında 150'ye yakın köy ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Şahin vatandaşların taleplerini dinlediklerini ve bu sayede kendilerini test etmeye çalıştıklarını ifade etti.

Bostanbaşı belediye başkanı Hasan Aydoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Şahin'e teşekkür etti.


Bu haber : 2567 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 962116 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1022109 kez ziyaret edilmiştir.