Bu sayfa : 1105815 kez ziyaret edilmiştir.
04 Haziran 2012

Yerel meclisler işlev kazandı

Ziyarette Milletvekili Şahin'e, Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve partililer eşlik etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, "Milletvekilimizin Meclisimizi ziyaret etmesi, meclis üyelerimiz açısından çalışmalarında performansını arttırıp, bizleri heyecana getiriyor ve sahada da iyi çalışıyoruz. Sizler tabi ki Malatya'da 3 gün geçiriyorsunuz. Bizler zamanımızın hepsini Malatya'da geçiriyoruz. Siz bu 3 günde bizim çalışmalarımızı aşan çalışmalar yapıyorsunuz. Yeni bir çerçeve çiziyorsunuz Malatya'ya ve bütün problemlerde varlığınızı görüyoruz" dedi.

Milletvekili Mustafa Şahin ise, "Burası Malatya'mızın yereldeki meclis yapılanmasının yerel meclislerimizi oluşturan İl Genel Meclisi üyelerimizin olduğu bir mekandır. Bizim AK Parti dönemde yapmış olduğumuz devrim niteliğindeki çalışmaların en önemlilerinden bir tanesi de bu yerel meclislerin biraz daha işlevinin önemli bir noktaya gelmesidir. Bu bağlamda biliyorsunuz meclisimizde 40 üyemiz var. 40 üyenin 33'ü ile AK Parti temsil ediliyor. Bugüne kadar devasa işlere imza attılar" ifadelerini kullandı.

Şahin İl özel idaresince yapılan çalışmalarla birlikte 300 km.asfaltın programa alındığını içme suyu şebekesi olmayan sadece 5 köyün olduğunu bu köylerde de yoğun çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Miletkvekili Şahin"den İl Genel Meclisi Üyelerine Ziyaret başlıklı ve AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, İl Genel Meclisinde AK Parti grubunu ziyaret etti. özetli haberi okudunuz.


Bu haber : 2689 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 962122 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1022115 kez ziyaret edilmiştir.