Bu sayfa : 1071367 kez ziyaret edilmiştir.
18 Temmuz 2012

Arapgir’de istişare toplantısı
  AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, Arapgir'de düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Arapgir Belediye Toplantı Salonu'ndaki istişare toplantısına Şahin'in yanı sıraMilletvekili Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata ile Arapgir Kaymakamı Ercan Turan ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu katıldı.

 

 Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin “Buradaki amacımız bizden ziyade sizlerin konuşması. Sorunları yerelde bulunan arkadaşlarımız dile getirecekler. Bizler siyasiler olarak ilçemize yapmış olduğumuz ve yapacağımız yatırımları sizlerle paylaşacağız. Amacımız herkesin bir arada olduğu bu tür toplantılar düzenleyerek ilçelerimizin sorun ve sıkıntılarını dinlemek çözüm için çaba sarf etmektir.

 

 Şahin iktidara gelmiş oldukları süreden bugüne statükocu zihniyetin her zaman için karşısında olduklarını ve bu zihniyeti değiştirmeye çalıştıklarını ve atıl duran devlet hizmetlerini bir bir ayağa kaldırmanın gayreti içersinde olduklarını söyledi.

 

İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği toplantıda, vatandaşların görüş ve önerileri dinlendi.

Arapgir-Divriği yolunun son durumu, öğretmen evinin yapımı, özel idare bütçesi, orta öğretimde kız öğrenciler için yurt sıkıntısı, kanalizasyon arıtma tesisinin eksikliği ve köy yollarına ilişkin sorunların dile getirildiği toplantıda, milletvekilleri Çalık ile Şahin ve diğer yetkililer, çalışmaların detaylarına ilişkin bilgi verdi.

Toplantı sonunda Kaymakam Turan, muhtarlardan sorunlarla ilgili yazılı bir rapor hazırlamalarını isteyerek bunları milletvekillerine vereceklerini belirtti. Toplantının ardından, Çalık ve Şahin ilçede bir eczanenin açılışını gerçekleştirdi.

 

 

 

 


Bu haber : 2583 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928965 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987671 kez ziyaret edilmiştir.