Bu sayfa : 1070385 kez ziyaret edilmiştir.
21 Temmuz 2012

Ramazan programları
AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şahin, il başkanlığının düzenlemiş olduğu Ramazan programları kapsamında merkeze bağlı Konak Mahallesi'nde Konaklılar ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Merkez Camii'nde kılınan teravih namazının ardından Konaklılar ile bir araya gelen Milletvekili Şahin’e, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Atay, İl Başkan yardımcıları Hakan Kahtalı, Selim Çağlar ve partililer eşlik etti. Çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet eden Şahin, burada yaptığı konuşmada, "AK Parti iktidara gelmiş olduğu günden bugüne insan odaklı çalıştı. İnsanımızın memnuniyetini ön plana aldı. Bugüne kadar karşımıza birçok alanda ciddi sıkıntılar çıkıyordu. Devletin birtakım dokunulmaz işleyişleri vardı. Tabu haline getirilen birtakım şeyler vardı. Statükoyu koruma noktasında herkesin farklı bir beklentisi vardı" dedi.

AK Parti'nin iktidara gelmiş olduğu tarihten bugüne kadar çok harika işler yaptığını söyleyen Milletvekili Şahin, yapılan deve dişi gibi işlerin bile
hizmetler içerisinde bir nüans olarak görülmeye başlandığını kaydetti. Şahin, Konakla ilgili birçok sıkıntının yakın zamanda giderildiğini belirterek, "Konak’a bundan 15 sene önce doğal gaz gelecek deselerdi, belki de hadi canım sen de derdik. Bugün hamdolsun ilçelerimizin büyük bir çoğunluğuna doğal gaz geldi ve önümüzdeki günlerde de Konak Mahallemize doğal gaz gelecek" şeklinde konuştu.

Türkiye genelindeki birçok beldenin mahalle ve köy statüsüne dönüşmesinin
yeni başladığını ifade eden Şahin, "Ancak siz üç sene evvel bu havayı yaşadınız. Malatya Belediyesi elinden geldiğince bu mahallemize hizmet getirmeye çalışıyor. Konak bize bir emanet olarak verildi. Bu emaneti de hakkıyla korumanın gayreti içerisindeyiz" diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Atay da, "Konak bizim en yakın mahallelerimizden bir tanesi. Hizmette de en yakın mahallelerimizden bir tanesi. Asfaltla ilgili bir iki aya kadar çalışmalar bitirilecek. Meydan düzenlemesi çalışmalarımız devam ediyor.
Yağmur drenaj kanallarımızı yaptık. Doğal gazla ilgili sıkıntılar giderildi" ifadelerini kullandı.

Konak mahalle muhtarları ve Konaklılar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, sorunlarını Milletvekili Şahin'e ilettiler.


Bu haber : 2617 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928168 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986689 kez ziyaret edilmiştir.