Bu sayfa : 1095469 kez ziyaret edilmiştir.
31 Temmuz 2012

Şahin Melekbaba mahallesini ziyaret etti
 

 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin teravih namazları sonrası gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

 

 Milletvekili Mustafa Şahin Melekbaba mahallesindeki vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinledi.

 

Şahin burada yaptığı konuşmada”  Bizler milletvekiliyiz. Milletin sesi olmak zorundayız. Milletten aldığımız talepleri ilgili mercilere taşımakla mükellefiz. Milletvekili seçildiğimiz günden bugüne mahallelerimize, muhtarlarımıza ziyaretleri sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

 

 Mahallelerimizi ziyaret etmekteki amacımız vatandaşlarımızla dertleşmektir diyen Şahin Burada sizlerin taleplerini dinleyeceğiz notlarımızı alacağız.Bu sorunları sıfırlayana kadar da uğraşacağız. Çevre yolunun altındaki mahallelerde yumak haline gelmiş sorunları bir bir çözmeye devam ediyoruz. Belediyemiz bu konuda ciddi adımlar atmış. Yeterli mi tabiî ki değil. Bu yıl içerisinde ana caddeyle 1. caddenin çalışmalarına başlanacak. Gönlü ister ki bütün caddelerimiz sokaklarımız şehir merkezi gibi olsun. Şu an için bunların hepsinin bir anda gerçekleşeceğini söylersek geçmişteki siyasetçilerin vaatleri gibi vaatlerde bulunmuş oluruz. Elimizden geldiğince bunları çözmenin gayreti içersindeyiz. Doğalgazla ilgili notumuzu aldık. Yarın inşallah doğalgazın başındaki müdürümüzle görüşeceğiz dedi.

 

 Malatya Belediye Başkan yardımcısı Hasan Atay da Malatya Belediyesinin Melekbabaya yaptığı hizmetlerle ilgili bilgi vererek mahallenin sorunlarıyla ilgili gelen soruları cevaplandırıp vatandaşları bilgilendirdi.

 

 Melekbaba mahalle muhtarı Ali Demir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahallenin sorunlarına ilişkin hazırladığı raporu Milletvekili Mustafa Şahin’e sundu.

 

 Ziyaret Belediye Başkan yardımcısı Hasan Atay, İl Genel meclis başkanı Naci Şavata, Merkez ilçe başkanı Osman Güder, il başkan yardımcıları İdris Boztaş,Eyüp Sağlam ve çok sayıda teşkilat mensubunun  katılımıyla gerçekleştirildi.


Bu haber : 2584 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952014 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011773 kez ziyaret edilmiştir.