Bu sayfa : 1095485 kez ziyaret edilmiştir.
08 Ağustos 2012

Şahin Samanköyü ziyaret etti
 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Terör dışında halledemediğimiz sorun kalmadı" diyerek, millete hizmet için milletvekili olduklarını söyledi.

Beraberinde, partinin Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, il başkan yardımcıları İdris Boztaş ile Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte teravih namazı sonrası Merkez Samanköy’ü ziyaret eden Şahin, bir vatandaşın evinde oturarak Samanköylülerin sorunlarını dinledi.

Milletvekili Şahin burada yaptığı konuşmada, 15 bin kilometreden fazla dünya standartlarında yollar yapıldığını belirterek, "Terör dışında halledemediğimiz sorun kalmadı. Ölen de öldüren de bizim insanlarımız. Ancak, gençlerimiz beyinleri yıkanıp dağa çıkarılıyor. Kanı bozuklar insanlarımızı  dağa çıkarıp kardeşi kardeşe kırdırıyorlar. İnşallah terör belasının da üstesinden geleceğiz" şeklinde konuştu.

"1 Temmuz’da Meclis tatile girince 40 gündür buradayız. Ankara’ya çoluk çocuğumuzu da götürmedik. Vekil oldum, sırtımı döneyim, millet ne hali varsa görsün demedim. Telefonum 24 saat açık. Meşgul olduğumuzda açamazsak daha sonra dönüyoruz" diyen Şahin, millete hizmet için milletvekili olduklarını söyledi. Bu arada vatandaşlar, Şahin'e yol sorununu ilettiler. Şahin de, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya’ya telefon açarak sorunu iletti. Kaya, sözü edilen yerde inceleme yapıp sorunu çözeceklerini kaydetti.


Bu haber : 2831 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952030 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011789 kez ziyaret edilmiştir.