Bu sayfa : 1095474 kez ziyaret edilmiştir.
09 Ağustos 2012

Takdir yerine taklit ediyorlar
 

Mustafa Şahin, İHA'nın sorularını cevaplarken, Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini ifade edip, muhalefetin yapılan hizmetleri takdir etmediğini, ancak AK Parti iktidarını taklit ettiğini söyledi.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatilde olması nedeniyle yöre milletvekili olarak kendi memleketinde tatili ve Ramazan'ı geçirdiğini söyleyen Milletvekili Şahin, "Ramazan ayı nedeniyle insanlarımızla bir araya geliyoruz. Öğleden sonra taziye ziyaretleri ve etkinliklere katılıyoruz. Her akşam imkan dahilinde iftar sofralarına katılıp, kenar semtlerinde teravih namazı kılıp daha sonra o yörenin sorunlarını dinliyoruz. Bazen ikinci yere gidiyoruz. Hem alan taraması yapıyor, hem de sorunlar varsa çözmeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Muhalefetin yapılan hizmetleri takdir etmemesini de eleştiren Şahin, "Muhalefet, insanlarla aralarına köprü oluşturamazken, AK Parti’nin yükselttiği çıtayı görüp kendilerine örnek alıyorlar, ancak yapılan hizmetleri takdir etmiyorlar. AK Parti iktidarını taklit ediyorlar. Muhalefeti dinliyoruz, yapılan çalışmaları takdir etmeleri beklenirken her şeye kulp takmaya çalıyorlar. Biz yol diyoruz, onlar yolsuzluk diyorlar" dedi.


Bu haber : 2613 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952019 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011778 kez ziyaret edilmiştir.