Bu sayfa : 1070317 kez ziyaret edilmiştir.
25 Ağustos 2012

Terör belasını el birliğiyle def edeceğiz
 

Beraberinde, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Özer ve bazı partililerle birlikte Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu üyesi Mustafa Şahin, terör belasını el birliğiyle def edeceğiz dedi.

Milletvekili Mustafa Şahin , "Yeni meclis döneminde en önemli konulardan biri teröre çare bulmaktır. Masumların kanına giren, sözde haklarını iddia ettikleri Kürt halkını dahi katleden terör olayı, el birliğiyle çözülecektir" şeklinde konuştu.

"Solcu geçinenler, teröristlerle ilgili tek cümle söylemiyorlar. Dev-Sol’du TİKKO'ydu, taşeron örgütleri PKK’nın şemsiyesi altında konuşlanmaya başladılar" diyen Şahin, şöyle devam etti:

"Canilerle topyekun mücadele etme noktasında elimizden geldiği kadar aynı duyarlılığı göstereceğiz. Terör sorununu gidermek, iktidarın olduğu kadar muhalefetin de, sivil toplum örgütlerinin de sorumluğu altındadır. Terör belasını el birliği ile def edeceğiz."TÜRMOB Disiplin Kurulu üyesi Mustafa Bahadır Altaş’ın da yer aldığı ziyarette konuşan Malatya SMMMO Başkanı Bahattin Ülger de "Meclis plan ve bütçe komisyonu üyesi olmanız odamız için de avantajlı. Zaman zaman bizlerle istişare ediyorsunuz. Mesleki sıkıntılarımızdan çok, ülkemizde yaşanan terör olaylarından bahsetmek istiyorum. Gaziantep’te 5’i çocuk 9 vatandaşın öldürülmesi çok üzücüdür. Söz değil, bir şeyler yapmak zamanıdır. Malatya İş Platformu üyeleri olarak konuyu kınamıştık. Terör sorununun biran önce çözülmesini bekliyoruz. Ülkenin bütünlüğü içinde bayrağımızın gölgesinde, bu sorunun da üstesinden gelineceğini ümit ediyoruz" ifadelerini kullandı.


Bu haber : 2644 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928100 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986621 kez ziyaret edilmiştir.