Bu sayfa : 1105811 kez ziyaret edilmiştir.
03 Eylül 2012

En iyi hizmetin götürülmesi için çalışıyoruz
 

AK Parti Malatya Milletvekili Şahin, partililerle birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya'yı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şahin, köyleri gezerken karşılaştığı sorunlarla ilgili aldığı bilgi notlarını İrfan Kaya’ya dosya halinde sundu.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Şehir merkezinde nasıl belediyemiz çalışıyorsa, taşrada ise İl Özel İdaresi güzel hizmetlerini sürdürüyor. Yerinden yönetim yasasında düzenleme yapılarak, hizmetlerin daha çabuk yapılması , vatandaşı Ankara’ya yormadan hizmetlerin yapılması sağlandı” dedi.

Suyun ve yolun ne kadar ihtiyaç olduğunu bilen iktidar olduklarını söyleyen Şahin, şöyle konuştu: “3-4 köy dışında şebekesiz köyümüz kalmadı. Bunların da ihtilaflı köyler olduğunu biliyoruz. Şehirde olduğu gibi kırsalda da vatandaşlara en iyi hizmetin götürülmesine çalışıyoruz.”

Ziyarette konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya da, "çalışmalarla ilgili bizlerle zaman zaman istişarelerde bulunuyorsunuz. Bazen bir yerde bizlerin eksiklerini tamamlıyorsunuz. Bizler de mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımızı sürüyoruz. Şu an, birinci kat asfalt ve yama çalışmalarımız sürüyor. 175 kilometre asfalt yaptık. Sezon sonuna kadar hedeflediğimiz projelerimizi tamamlayacağız. Diğer hizmet alanlarıyla ilgili çalışmalarımız da sürüyor” dedi. 


Bu haber : 2880 kez izlenmiştir

Yorumlar


ahmet özcan | 16 Eylül 2012 20:57

başkanım hayırlı akşamlar,malatyanın büyük şehir olmasındaki calışmalarınızdan,ve gayretinizden dolayı allah razı olsun,güzel malatyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyoruz..meclisin yeni calışma dönemini vatanımıza,milletimize hayırlar getirmesini ulu mevlamızdan niyaz ediyoruz...


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 962118 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1022111 kez ziyaret edilmiştir.