Bu sayfa : 1095470 kez ziyaret edilmiştir.
05 Eylül 2012

Herkesin Milletvekiliyiz
 

 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, il genel meclisi üyeleriyle köy ziyaretlerinin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.

Partinin il binasında yapılan toplantıya, Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, il başkan yardımcıları ve il genel meclis üyeleri katıldı. Milletvekili Şahin, yaptığı konuşmada, “Amacımız ilçe başkanlarımız, il genel meclisi üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızla beraber uç noktalardaki köylerimizi ziyaret ederek köylerdeki vatandaşlarımızın istekleri, talepleri, ihtiyaçlarını birebir onlardan dinlemektir” dedi. “Gitmiş olduğumuz köylerdeki memnuniyeti gördük” diyen Milletvekili Şahin, Türkiye genelinde ilk kez AK Parti iktidarları döneminde içme suyu, yol, eğitim, sağlıkla alakalı sorunların tümünün el birliğiyle yerine getirildiğini söyledi.

Köylerde aldığı notlarla alakalı gerekli girişimlerde bulunacaklarını anlatan Şahin, şunları söyledi: "Kurumlarla alakalı birtakım sıkıntılar vardı. Onları da mutlaka ilgili kurum müdürü veya bölge müdürü arkadaşımız kimse onlarla birlikte sorunları çözmenin gayreti içerisinde oluyoruz. Elbetteki bunları yapmak zorundayız“

Şahin, yaklaşık iki aydır ilçe ve beldelerde, köylerde vatandaşları dinlediklerini ifade ederek şunları söyledi: "Esnafla, sivil toplum kuruluşlarımızla istişarelerimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızla ne kadar fazla birlikte olur, onların derdini ne kadar dinlersek tatil bizim için o kadar keyifli bir hale dönüşür. Bize oy versin vermesin herkesin milletvekiliyiz. Herkese hizmet eden bir iktidarın mensuplarıyız.” İl genel meclisi üyelerine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür eden Milletvekili Şahin, köy gezilerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.


Bu haber : 2608 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952015 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011774 kez ziyaret edilmiştir.