Bu sayfa : 1095464 kez ziyaret edilmiştir.
01 Eylül 2012

Şahin Hekimhan’da
 

Beraberinde bazı partililerle birlikte AK Parti Hekimhan ilçe teşkilatını ziyaret eden Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, ilçede yapılan ceviz festivalinin siyasi şova dönüşmesi nedeniyle Ak Parti olarak katılmama kararı aldıklarını ifade edip, ilçeye yaptıkları hizmetleri anlattı.

 

Hekimhan'a yapılacak olan yeni devlet hastanesinin 17 Eylül'de yapılarak en kısa zamanda yol genişletme çalışmalarına başlanacağını söyleyen Milletvekili Mustafa Şahin, Hekimhan-Malatya karayolunun 54 + 54 kilometrelik ihalesinin yapıldığını, bu ihale kurumunca incelendiğini, en kısa zamanda neticelenip 2 yıl içerisinde duble yolun tamamlanmış olacağını aktardı.

 

Konuşmasında yeni eğitim yılında geçilecek olan 4+4+4 sistemi hakkında kısa bir bilgi veren Şahin, zorunlu 12 yıllık eğitimin 3'e bölünmesiyle eski sisteme geçildiğini, böylece insanlarımıza rahatlık sağlandığına dikkat çekti. Yeni eğitim sistemiyle vatandaşların çocuklarını istediği okula göndereceğini kaydeden Şahin, böylece üniversite sınavındaki eşitsizliğin de ortadan kaldırıldığını vurguladı.

 

Şahin ve beraberindekiler daha sonra Işıklı,Karaköcek,Karapınar köylerini de ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinledi.


Bu haber : 2641 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952009 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011768 kez ziyaret edilmiştir.