Bu sayfa : 1095462 kez ziyaret edilmiştir.
24 Eylül 2012

Şahin Doğanyol’da
 

 

  AK Parti İl Başkan yardımcıları Nadir Çalık, Selim Çağlar,İl yönetim kurulu üyeleri Kemal Açıkgöz,Necmettin Karakaş,Yusuf Aksaç,Doğanyol ilçe başkanı FetAhmet Bay,Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey ve partililerle birlikte ilk olarak Doğanyol esnafını ziyaret eden Milletvekili Şahin esnafla bir süre sohbet ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 

 Burada bir konuşma yapan Şahin Balyoz davasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak karar hoşumuza gider ya da gitmez. Önemli olan kamu vicdanındaki yeri nedir ona bakmak lazım.Suç işleyen paşa da olsa general de olsa yasa karşısındaki cezası neyse onu mutlaka bulması gerekir ifadelerini kullandı.

 

 Şahin  AK Parti öncesi dönemlerde milletle devlet hiçbir zaman için barışık olmamış.Daha düne kadar balyoz davasından tutuklanan onlarca general olmuş.Bu ülkede siyasi iradenin gerçekten hükümet olma noktasında muktedir olamayan iktidarlar vardı.Hamdolsun ilk kez muktedir olan bir hükümet bu ülkede hayat bulmuş.Devlete karşı,insanlığa karşı suç işleyen paşa da olsa general de olsa,kamu kurumunda çalışan üst düzey bürokrat da olsa kim olursa olsun yasa karşısındaki cezası neyse onu mutlaka bulması gerekir.AK Parti iktidarına kadar bu tesis edilemedi.Onun tesis edilmesi noktasında siyasi bir iradenin,bir duruşun  mutlaka olması gerekir. Balyoz davasıyla ilgili karar hoşumuza gider veya gitmez.Önemli olan kamu vicdanındaki yeri nedir ona bakmak lazım. Siyasi irade ilk kez bir inisiyatif aldı.Bununla ilgili devletin temel sistemine müdahale etmeye çalışan,halka rağmen iktidarı aşağı indirmeye çalışan,halkın seçmiş olduğu bugüne kadar %50’den fazla bir oy desteği alan bir siyasi partiyi 2007 yılında kapatmaya çalıştılar.Öncesinde Balyoz darbe planlarını devreye sokmaya çalışmışlar.O olmadı yargıyı devreye koymaya çalıştılar.Biz ne yaptık hepsini bir bir düzeltmeye çalıştık şeklinde konuştu.

 

 AK Parti iktidarları döneminde çiftçilere yapılan kolaylıklarla ilgili bilgi veren Şahin

 

  Vatandaşımızın ekinde olsun hayvancılık da olsun sulamada olsun,ağaçlarının karşılaşmış olduğu birtakım hastalıklardan dolayı çare bulmak elbetteki iktidarımızın görevidir.Biz köylerimize veteriner hekim göndermişiz,danışman olarak çalışsınlar diye.Ziraat mühendisleri göndermişiz.danışman  olarak sizlere rehberlik etsinler diye.Bununla birlikte biz alana iniyoruz.Karşılaşmış olduğunuz sorunları da  ayrıca biz not alıp ilgileniyoruz.Bu konuda iktidar partisinin  mensupları olarak,bürokratlarımız olarak köylümüzün elindeki baston gibiyiz.Her an elinizin altında hazır beklemek zorundayız.Amacımız sizlerin köylerinizde daha müreffeh bir hayat sürmeniz,yaşam standartlarınızın yükseltilmesi dedi.

 

 Şahin ve beraberindekiler Gökçe beldesindeki esnafı da tek tek ziyaret ederek esnafla sohbet etti.

 

Damlı ve Bakımlı köylerini de ziyaret eden Şahin köylülerin sorunlarını not alarak ilgili kurumlara ileteceğini söyledi.


Bu haber : 2295 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952007 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011766 kez ziyaret edilmiştir.