Bu sayfa : 1071323 kez ziyaret edilmiştir.
12 Ekim 2012

Şahin Arapgir köylerinde
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin Arapgir ilçesine bağlı Deregezen,Sinikli köyü Ballıca mezrası,Kılıçlı köyü,Eski Arapgir,Alıçlı ve Kayakesen köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 

 Şahin,il başkan yardımcıları Eyüp Sağlam,İdris Boztaş,il yönetim kurulu üyeleri Coşkun Çetin,Nural Şahin,Abuzer Gögüs,Arapgir ilçe Başkanı Kamil İnbaşı,ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partilerle birlikte ilk olarak Deregezen köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 Sinikli köyü Ballıca mezrası,Kılıçlı köyü,Eski Arapgir,Alıçlı ve Kayakesen köylerini de ziyaret eden Şahin muhtar ve köylülerin sorunlarını dinledi.

 

 Şahin vatandaşların sorunlarının yerinde tespiti ve birebir vatandaşları dinlemek için ilçe ve köy gezileri düzenlediklerini belirterek halkın içinden bir parti olarak her zaman vatandaşın yanında ve sahada olduklarını söyledi.

 

 AK Parti'nin hizmet anlayışının vatandaş odaklı olduğunu ifade eden Şahin "Biz halkımıza hep doğruyu söyledik, samimi davrandık. Halkın içinden siyasetçiler olarak geçmiş siyaset anlayışlarını bir kenara bıraktık, AK Parti siyaseti ile halkımızı sardık, kucakladık. Halkımız bize güvendi, inandı, bizler de hizmet için daha çok çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

 


Bu haber : 2606 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928921 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987627 kez ziyaret edilmiştir.