Bu sayfa : 1070388 kez ziyaret edilmiştir.
13 Ekim 2012

Arguvan köylerini ziyaret etti
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin’in köy ziyaretleri devam ediyor.

 

 Milletvekili Şahin,İl Başkan yardımcısı Selim Çağlar,İl genel meclisi üyesi Cafer Kuşdoğan,il yönetim kurulu üyeleri Cumali Altıntop,Muharrem Çamurlu,Cumali Özcan,Arguvan ilçe başkanı Kudret Kılıç ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Arguvan ilçesine  bağlı Parçikan,Karababa,İçmece,Yazıbaşı(Narmikan) köylerini ziyaret ederek köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 

 AK Parti hükümetleri döneminde sağlıktan, eğitime, ekonomiden demokratikleşmeye bütün alanlarda büyük gelişmeler sağlandığını söyleyen Şahin “AK Parti iktidarları döneminde köylerimize büyük değer verdik. Köylerimizin alt yapı sorunları, yol ve içme suyu problemlerini önemli ölçüde çözdük. Milletin parasını bizden önceki iktidarlar gibi hortumculara değil, yine milletimize aktardık. Bundan sonra da aktarmaya devam edeceğiz “dedi.

 

 Şahin, Yazıbaşı köyünde vatandaşların baraj taleplerini Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu ile paylaşacağını ve konunun takipçisi olacağını söyledi.

 

Milletvekili Şahin Gezmiş olduğumuz köylerde karşımıza çıkan sorunlardan anında yapabileceğimiz işleri ilgili arkadaşlarla görüşüyoruz. Uzun vadeli işler varsa bunları da Bakanlarımıza, genel müdürlerimize aktarıyoruz. Gerekli fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra projelendirilip hizmetler gerçekleştiriliyor diye konuştu.

 

 Şahin, Parçikan,Karababa ve İçmece köylerini de ziyaret ederek köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinledi.

 

 


Bu haber : 2465 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928171 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986692 kez ziyaret edilmiştir.