Bu sayfa : 1070347 kez ziyaret edilmiştir.
15 Ekim 2012

Bağtepe ve Hacı Yusuflar köylerini ziyaret etti
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin merkeze bağlı Bağtepe ve Hacı Yusuflar köylerini ziyaret etti.

 

 İl Başkan yardımcısı İdris Boztaş,merkez ilçe başkan yardımcısı Celal Aksaç,il genel meclis üyesi Abdurrahman Kızıl ve partililerle birlikte köy ziyaretlerinde bulunan Milletvekili Şahin köy muhtarları ve köylülerle bir araya gelip sorunları dinledi.

 

 AK Parti iktidarları döneminde yapılan hizmetleri köylülere anlatan Milletvekili Şahin Dik duruşu sergilemek halktan gelen destekle olmuştur. İktidar da bunun hakkını veriyor, Başbakan’da. Bugüne kadar yapılan birçok olumsuzluk olmasına rağmen bu olumsuzlukları Allah’a hamdolsun bertaraf etmişiz. İktidara geldiğimiz günden bugüne birçok alanda çalışmalar yapmışız. Bu çalışmaları yaparken de denildiği gibi salavat kuvvetledir demişiz. Biz de güç kuvvet olacak ki bizler bu çalışmaları yapabilelim. Bugünkü iktidarda da bu güç, halk desteği var. Biz de halkımızın beklentilerine yönelik çalışmalarımızı yapıyoruz. Halkımızın hilafına hiçbir zaman için bir çalışmaya imza atmadık. Bizden önceki iktidarlar halka rağmen icraat yapmaya çalışıyorlardı. Halkımız her zaman için bunlara sillesini sandıkta göstermiştir. Oyunuzun ne kadar değerli olduğunu bilin diye konuştu.

 

 Köylüler ise Milletvekili Şahin’i köylerinde görmekten memnun olduklarını ifade ederek Şahin’e teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber : 2549 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928130 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986651 kez ziyaret edilmiştir.