Bu sayfa : 1070398 kez ziyaret edilmiştir.
03 Aralık 2012

Suluköy ve Kendirli köylerini ziyaret etti


Sonraki »

« Önceki 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin merkeze bağlı Suluköy ve Kendirli köylerini ziyaret etti.

Beraberindeki partililerle birlikte ilk olarak Kendirli köyünü ziyaret eden Şahin "Sorumluluk alan bir partinin milletvekilleriyiz.Bu sebeple köylerimizi gezip,vatandaşlarımızla temas sağlamak zorundayız.Hizmet üretmek ve bu hizmetleri denetleme zorunluluğumuz var.Muhtarlarımızı köylülerimizi bire bir dinlemek için buradayız" diye konuştu.

Şahin "Bu ülkede neşter vurulmayan birçok konuya biz neşter vurduklarını ifade ederek Kapıkaya ile Boztepe barajlarının  17- 18 sene evvel temeli atılmıştı.Bize kadar bir çivi dahi çakılmamıştı.Bizim dönemimizde bu projeler bitirildi.Yine 157 bin dönüm alana sahip Yoncalı barajı da var.Sırf siyasi yatırım olsun diye yapılmış.Yanlış projelendirilmiş.Yoncalı barajı da hep bugüne kadar ötelenmiş.Aşağı yukarı bizim dönemimizde 400-500 bin dönümden daha fazlası sulanabilecek" dedi.

Karneyi veren vatandaşımız yani sizler olacaksınız diyen Şahin vatandaşlarımızla aramızdaki iletişim köprülerini sağlamlaştırdık şeklinde konuştu.

Şahin Suluköy'ü de ziyaret ederek köy muhtarı ve vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

Şahin'e İl Başkan yardımcısı İdris Boztaş,Merkez ilçe başkan yardımcısı Celal Aksaç,il genel meclis üyesi Abdurrahman Kızıl ve partililer eşlik etti.

 

 


Bu haber : 2519 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928181 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986702 kez ziyaret edilmiştir.