Bu sayfa : 1071356 kez ziyaret edilmiştir.
22 Aralık 2012

Şahin pazar esnafını ziyaret etti
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Çöşnük Mahallesi'nde kurulan halk pazarındaki esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

 

 

Verilen hizmetleri yerinde görmek ve vatandaşların taleplerini dinlemek için gezi düzenlediklerini belirten Milletvekili Mustafa Şahin, "Malatya'ya geldiğimizde sık sık esnafımızı ve köylülerimizi geziyoruz. Bütün halkımızla birlikte olmanın gayretinde oluyoruz. Hem vatandaşımızın nabzını tutmak ve hem de karşılaştıkları sorun ve talepleri varsa onları birinci ağızdan dinlemeyi amaçlıyoruz. Milletvekili olmanın gerekliliğinden birisi de budur. Vatandaşlarımız kendi hallerine şükrediyorlar. Alt yapı ile ilgili sorunlar geliyor. Pazarcı esnafımız karşılaştıkları sorunları anlatıyorlar. Birtakım sıkıntılar tabii ki olacaktır. Belediyenin yaptığı alt yapı çalışmalarının uzamasından dolayı talep ve sıkıntılar var. Hizmet geldiği zaman bunun bazı sıkıntıları oluyor. Ama hizmetlerin de götürülmesi gerekiyor. Geçmiş dönemde hizmet veren partileri bizimle mukayese edemezler. Biz yapılan hizmetleri görmek için vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz" dedi.
Diğer yandan, ODTÜ'de meydana gelen olaylara değinen ve ana muhalefet partisini eleştiren Şahin, şunları söyledi: "3 gün önce biz gökyüzünü keşfetmenin gayreti içindeyken, Göktürk-2’yi uzaya gönderirken, Başbakan ve devlet erkanı ODTÜ’de onunla ilgili çalışma yaparken, bir bakıyorsunuz kışkırtılmış olan bazı gençler, bindirilmiş kıtalar diyebileceğimiz bazı insanlar, nerede bir eylem varsa, aynı isimlerin var olduğuna şahit olduğumuz o zihniyetler, yapılan güzel çalışmaları sekteye uğratmak için karşı duruyorlar. Gençlerin demokratik bir talepleridir, reaksiyonlarıdır bunu kabul ediyoruz.

Ama bunları hangi amaçla olursa olsun destekleyen bir ana muhalefet partisinin varlığını görmek, hiçbir zaman bizim alışık olmadığımız şeyler değil. Bir bakıyorsunuz onlar da aynı şekilde destekliyorlar."


Bu haber : 2384 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928954 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987660 kez ziyaret edilmiştir.