Bu sayfa : 1070389 kez ziyaret edilmiştir.
28 Ocak 2013

Kuyumcu hassasiyetiyle çalışıyoruz
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin belde ve ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

 Şahin beraberindeki partililerle birlikte Yeşilyurt ilçesine bağlı Yakınca beldesini ziyaret ederek Belediye başkanı Veysel Katırcı'dan ilçenin sorunlarına ilişkin bilgi aldı.

Şahin burada yaptığı konuşmada vatandaşımızın kör kuruşunun bizler için ne kadar önemli olduğunu,hizmetlerin hakkıyla yerine getirilmesi noktasında kuyumcu hassasiyetiyle hizmetleri sunuyorsak o zaman görevimizi hakkıyla yapmış oluruz. Sizler de ekip olarak çalışıyorsunuz.Burada A'dan Z'ye bütün ekip arkadaşlarınızın gayret ve düşünceleri bu olmalı.İnsanlarımızın duasını almak olmalı.Arkadaşlarımızın bütün gayretlerinin insanlarımızın sıkıntılarının bertaraf edilmesi merkezli çalışmalar yapması, ona odaklanmaları lazım. Bugünde sahadayız,alandayız.Vatandaşlarımızdan ve sizlerden aldığımız bilgilerle bizim bize düşen ne varsa her zaman görüştüğümüz gibi şu an yerelde de yanınıza geldik.Bu konuda  önünüzde birtakım engeller varsa engellerin de kaldırılması noktasında bize düşen ne varsa onları yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız.İnşallah önümüzdeki 2014 ve sonrası için Malatyamızın büyükşehir olması ile birlikte altyapısını,bütün sorun ve sıkıntılarını bertaraf ederek daha önemli kentler konumuna gelmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz diye konuştu.

Yakınca Belediye Başkanı Veysel Katırcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  Milletvekili Şahin'e teşekkür etti.

 

 


Bu haber : 2620 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928172 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986693 kez ziyaret edilmiştir.