Bu sayfa : 1070402 kez ziyaret edilmiştir.
03 Ocak 2012

Şahin Ufuk Tv’de Haber Aktüel programına konuk oldu
 

Malatya Milletvekili Mustafa ŞAHİN, Ufuk Tv’de Haber Aktüel Programında Türkiye ve Malatya gündemine dair konularla ilgili olarak bazı değerlendirmelerde bulundu. Plan-Bütçe Komisyonu üyesi de olan sayın Şahin, komisyon çalışmalarının yanı sıra TBMM çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulundu.

 

AK Parti iktidarları döneminde bütçede aslan payının Milli Savunma Bakanlığı yerine Milli Eğitim Bakanlığı’na ayrıldığını ifade eden Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu ustalık döneminde eğitim, sağlık, ekonomi gibi sayacağımız birçok alanda gelişmelerin daha nitelikli bir şekilde sürecektir.”

 

            Sayın Şahin, Malatya’da,  Hekimhan ve Battalgazi ilçe kongrelerine katıldığını belirtti. Arapgir ilçesi, Turgut Özal, Zaviye ve Çilesiz mahalle muhtarlıklarını ve Kışla Caddesindeki  esnafları ziyaretlerinden bahseden  Sayın Şahin, ilçe,mahalle sakinlerinin ve esnafın sorunlarını dinlediklerini ve bu sorunların en kısa zamanda çözüme ulaştırılacağını belirtti.

 

Malatya Milletvekili olarak sürekli sahada olduklarını belirten Sayın Şahin, “Olayları yerinde tespit edip, çözüm noktasında neler yapılabileceğini belirlemek için halkımızla sürekli istişare halinde olacağız.” dedi.


Bu haber : 3204 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928185 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986706 kez ziyaret edilmiştir.