Bu sayfa : 1095466 kez ziyaret edilmiştir.
28 Ocak 2013

Belde ziyaretleri aralıksız sürüyor
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin hafta sonları gerçekleştirdiği belde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Beraberindeki partililerle birlikte Battalgazi ilçesine bağlı Hatunsuyu belde belediye başkanı İbrahim Karadeniz'i makamında ziyaret eden Milletvekili Şahin beldenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Şahin Hatunsuyu belediyesinde muhtarlarla da bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinleyip sorunların en kısa sürede çözülmesi için yetkililerle telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Burada konuşan Milletvekili Şahin beldelerin kapatılması konusuna değinerek yerel seçimlere kadar bütün belediye başkanlarının yeni seçilmiş belediye başkanı gayretiyle ve şevkiyle çalışması gerektiğini ifade ederek şunları kaydetti:

Şu anda büyükşehir statüsüne ulaşmış olan Malatya'mızın önümüzdeki süreç içerisinde karşılaşacağı sıkıntıların şimdiden il Belediye Başkanımız,İlçe Belediye Başkanımızla  beraber ele alınması, masaya yatırılması,sorunların asgariye indirilmesi, yeni gelen arkadaşlarımızın hizmetleri vatandaşa daha hızlı ulaştırması,zaman kaybına meydan vermemesi için çalışmaları birlikte yapmaları gerekmektedir.Bu geçiş dönemindeki intibakı daha süratli bir hale getirmek için   gayret gösterirseniz inşallah daha hayırlı olur.

Önünüze çıkan engelleri,sorunları inşallah birlikte konuşup,paylaşırız.Elimizden geldiğince buradaki arkadaşlarımızın sorunlarını bitirerek önümüzdeki süreci  elbirliğiyle teslim edersek  insanlarımızın gönlüne taht kurarsınız.

İnsanlarımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iktidarımıza olan güvenlerini daha da iyi bir noktaya taşımak,eğitimden sağlığa,ulaşımdan alt yapı hizmetlerine kadar tamamını bitirerek teslim etmeniz en büyük arzumuzdur.

Hatunsuyu belediye başkanı İbrahim Karadeniz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Şahin'e sorunların en kısa sürede çözülmesi için gösterdiği gayretten dolayı teşekkür etti.

Muhtarlar ise Şahin'e hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Şahin'e göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ettiler. 


Bu haber : 2311 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952011 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011770 kez ziyaret edilmiştir.