Bu sayfa : 1070391 kez ziyaret edilmiştir.
02 Ocak 2012

Şahin İl Özel idaresi genel sekreteri Kaya’yı ziyaret etti
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Bu kurumda bize oy veren kesimlere veya köylere hizmetin öncelikli olarak gitmesi anlayışına sahip değildik, olmayacağız da. Ama bunu sağa sola çekmeye çalışan mihraklar vardır" dedi.
Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Mustafa Şahin, "İrfan Kaya ve ekibini kutlamak için geldik. Bu kurumun içinde değişik birimlerde hizmet yapan ve Malatya’nın yapısını iyi bilen bir kardeşimizdir. Bu bir nöbettir. Kısmet bu dönemde size imiş. Önceki arkadaşların da ellerine sağlık diyoruz" dedi.
"Yerinden yönetim yasasıyla birlikte AK Parti iktidarları döneminde KÖYDES ve BELDES hizmetleri de sizler eliyle vatandaşa ulaşıyor" diyen Şahin, "İl Özel İdaresi hassas bir birim. Muhalefet her seferinde Özel İdare’nin kaynaklarının kullanılması noktasında hep böyle öküz altında buzağı ararcasına burayı masaya yatırıyorsa demek ki hizmetlerimiz iyi. İl başkanlığı yaptığım dönem içerisinde yer yer polemik konusu oldu. Özellikle bu kurumda bize oy veren kesimlere veya köylere hizmetin öncelikli olarak gitmesi anlayışına sahip değildik, olmayacağız da. Ama bunu sağa sola çekmeye çalışan mihraklar vardır. Onların düşüncelerini yalanlayacak tarzda, kendilerine oy veren seçmenler bile duruşumuzu takdir ediyorlar. Köylere yapılan hizmetler ayan beyan ortadadır" diye konuştu. Şahin, şebekesi olmayan 3-4 köye de bu yıl su gideceğini ümit ettiğini söyledi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya ise, "İnşallah güveninize layık olmaya çalışacağız. Köylere hizmette ayrım yapmadan, el birliği ile hizmetleri yapacağız" dedi.


Bu haber : 3092 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928174 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986695 kez ziyaret edilmiştir.