Bu sayfa : 1070314 kez ziyaret edilmiştir.
10 Şubat 2013

Hakkın ve adaletin hakim olduğu bir dünya için çalışıyoruz




 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin Yeşilyurt ilçe  danışma toplantısına katıldı.

 

Yeşilyurt'ta, AK Parti milletvekilleri,Mustafa Şahin,Öznur Çalık, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, , İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı, İl Sekreteri Aynur Oğuzhan, Yeşilyurt İlçe Başkanı Fikret Çolak ve partililerin katılımıyla AK Parti ilçe danışma toplantısı yapıldı.

 

Toplantıda konuşan Milletvekili Mustafa Şahin  şu ifadeleri kaydetti: "Amacımız; bu ülkede bugüne kadar geri bırakılmış, istismar edilmiş, ihmal edilmiş bütün konulara el atmaktır. Bugüne kadar kadınlarımıza, kızlarımıza, çocuklarımıza dünyayı zindan etmişlerdi. Her alanda bu uygulandı. Saçının telinden başındaki başörtüsüne, giyimine-kuşamına kadar bu milletin her şeyiyle uğraşılmış, köydeki vatandaşın oyu ile bizim oyumuz nasıl eşit olur diye feryat edenler olmuş; sözüm ona, onlar da bugün 'sosyal demokrat' geçiniyorlar, özgürlükçü olduklarını ifade ediyorlar, insana saygıyı öne çıkardıklarını söylüyorlar. Ama nafile, bu millet onların ne olduklarını çok iyi biliyor. İş icraata gelince 'köydeki çobanla', 'bidon kafalılarla', 'göbeğini kaşıyanlarla' nasıl yol alacağız diye düşünüyorlar. Asıl bidon kafalılar kendileridir. O insanlar bugün bu ülkede hakkın ve adaletin hakim olduğuna şahit oldukça rahatsız oluyorlar."

 

Belediye Başkanı Çakır konuşmasında, yaklaşan yerel seçimlere, Malatya'nın büyükşehir olmasına ve bu konuda yapılan hazırlıklara değindi.

 

Milletvekili Öznur Çalık ise, "Türkiye'de zihinsel bir dönüşüm, gelişim yaşandı ve AK Parti döneminde yaşanan bu dönüşümün en büyük sebebi; kulağını milletten ayırmayan seçilmişler var. Milletin sesinden kulağımızı asla ötelemedik ifadelerini kullandı.

 

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı ise yerel seçim çalışmalarından bahsederek, "seçimler yaklaşırken bizim yapmamız gerek şey aday belirlemek olmamalıdır. Öncelikle teşkilat yapımızı oluşturmamız lazım, üye sayılarımızı yüzde 20'nin üzerine çıkarmamız lazım. Bundan sonrası il ve ilçe teşkilatımız ile genel merkezin değerlendirmesi sonucu karara bağlanacaktır" dedi.

 

Toplantıda, parti çalışmaları ele alınarak istişare edildi.

 

 


Bu haber : 2426 kez izlenmiştir

Yorumlar



Henüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak




Bu sayfa : 928097 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986618 kez ziyaret edilmiştir.