Bu sayfa : 1071347 kez ziyaret edilmiştir.
05 Mart 2013

Doğanşehir’in kazanılması gerekiyor
 

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Doğanşehir İlçe Danışma toplantısına,  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, İl Başkan Yardımcısı İsmet Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Doğan, Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Erkenek Belediye Başkanı Mehmet Bayram, Sürgü Belediye Başkanı Faruk Taşdemir, Polatlı Belediye Başkanı Hasan Orman ve partililerin katılımı ile aylık istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

AK 
Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, konuşmasında Doğanşehir belediyesinin AK Parti tarafından kazanılması gerektiğine vurgu yaparak, ‘2002 yılında iktidara geldiğimizde Türkiye’de durum içler açısıydı. Her şey başını almış gidiyordu.

28 Şubat’ın seneyi devriyesini 
yaşadık. Biz iktidara geldiğimiz dönemde üzerinden 5 yıl geçmişti. O dönemde meşru olan bir hükümet alaşağı edilmiş, halkın iradesi hiçe sayılmış, kendilerinde var olmayan bir gücü, erki alıp kullandılar.

Ülkeyi devraldığımız 
gün ekonomi hangi noktadaydı merkez bankası yerlere sürünüyordu enflasyon başını almış gidiyordu, ihracat ithalatta dengesizlik vardı, kurumlar savaş halindeydi, bankalar zarar adı altında bütün yükü milletin üstüne yıkıyorlardı, gelirimizin büyük çoğunluğunu ancak faizlere veriyorduk. AK Parti iktidara geldiğinde bu kötü gidişatın seyrini değiştirdi.

Yolu olmayan köy bırakmadık, kanalizasyon noktasında ciddi mesafeler kat ettik. Duble yollarla hem Türkiye’de hem de ilimizde ciddi yatırımlar yaptık. Doğanşehir çıkmaz sokakken Sürgü tarafındaki giriş ile doğu tarafındaki çıkışı birleştirdik. Yine Doğanşehir’e göletlerle, kanallarla, sulamalarla ciddi çalışmalarımız oldu.

Vatandaşımızın sandıktaki iradesine saygı göstermek zorundayız. Doğanşehir merkezde halkımız belediyeyi bize vermedi. Bunun muhasebesini elbette ki biz kendimiz yaparız. Bir önceki seçimde aldığımız belediyeyi alamadıysak bunun sorumlusu bizleriz. 6 beldenin tamamını AK Parti almışken merkezde kaybetmişsek, bunun muhasebesini ciddi bir şekilde yapılmalıdır. Önümüzdeki seçimlerde ne yapıp edip vatandaşımızın güvenini tekrardan kazanmamız lazım’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, 2014 yerel seçimlerinin önemine değinerek, konuşmasında ‘2014 Yerel Seçimleri ve ardından gelecek olan cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler bizim için çok önemli. Bizim 2023 Hedeflerine ulaşmamız bakımından çok önemli. İnşallah biz de Malatya teşkilatı olarak bu seçimlerin tümünden büyük zaferlerle çıkar, hedeflediğimiz vizyon doğrultusunda davamıza destek oluruz.

Bizler bir aile bireyleri gibi birbirimize inanarak ve güvenerek yola çıkmamız lazım. Büyük fotoğrafa bakıp, Doğanşehir belediyesini sadece almak için değil, büyük bir oranla almak için çalışmalıyız. Bu vesile ile hem Malatya’da hem de Türkiye’de oy oranlarımızı yükseltmemiz lazım. Bunu yapacak olan kadrolar da sizlersiniz, bizleriz. Halk ile irtibatı koparmadan, halkın sesine kulak vererek , halkla bütünleşerek yapacak olan sizlersiniz’ ifadelerini kullandı.

Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğu, konuşmasında teşkilatına birlik ve beraberlik mesajı vererek, 2014 yerel seçimlerinin Doğanşehir için öneminden ve seçim çalışmalarından bahsetti.


Bu haber : 2354 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928945 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987651 kez ziyaret edilmiştir.