Bu sayfa : 1105817 kez ziyaret edilmiştir.
17 Mart 2013

Hükümet iktidarın hakkını veriyor
 

 AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin köy ziyaretlerine devam ediyor.

 Milletvekili Mustafa Şahin, İl Başkan yardımcısı M.Üner Özer,il yönetim kurulu üyeleri Necmettin Özcan,Şükrü Özdemir,il genel meclis üyesi Nebi Yiğit,Hekimhan ilçe başkanı İhsan Sarıtaş,ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Sivas-Malatya sınırında bulunan Hekimhan ilçesine bağlı Taşoluk köyünü ziyaret etti.

Taşoluk köyünde vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Şahin AK Partinin tarım ve hayvancılık alanında yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

Köylülere hitaben bir konuşma yapan Milletvekili Şahin" Cenabı Allah herkes için bir bölgeyi bize yurt edindirmiş.Herkese farklı bir bölgeyi sevdirmiş.Devletin,hükümetin iktidarların görevi ise bu bölgede yaşayan sizlerin sıkıntılarının giderilmesidir.Sizin karşılaşmış olduğunuz zorlukların mutlaka halledilmesidir.Devletin yapması gereken hizmetleri en süratli bir şekilde,tarafsız bir şekilde sizlere ulaştırmasıdır.Biz bunlar için buralardayız.Bu ülkede demokrasinin daha da kökleştiği,daha da yerleştiği,vatandaştan toplanan vergilerin hakkının en iyi bir şekilde verilerek vatandaşa tekrar hizmet olarak yansıdığı dönemleri yaşıyoruz "ifadelerini kullandı.

Köylülerin muhalefet partileri hakkında serzenişlerine de kulak veren Şahin  Muhalefete eleştirmek çok kolay geliyor.Bizim muhalefetten farkımız biz  hep millet düşmanlarının karşısında olduk.Millet yetkiyi kimlerden alıyor?Yasalardan alıyor.Yasalardan aldığınız yetkiyi getiriyorsunuz sandıkta  gönlünüzden geçen partiye oy veriyorsunuz.Bu birilerinin hoşuna gitmiyor.Niye gitmiyor?Sen benim gibi düşünüp bu sandığa oy atmadığın için ben senin vermiş olduğun oyu yok hükmünde sayacağım.ertesi gün anarşiyi terörü bu ülkede zirveye taşıyorlar.Akabinde de diyorlar ki bu ülkede artık kan gövdeyi götürüyor.Darbe yapmamız lazım.Darbeyi yapıyorlar.Sonra gidip ne yapıyorlar.Kendi kafalarına uyacak ekibe teslim ediyorlar.O ekip ne yapıyor.Tamamen kendilerine yontuyorlar.Bu ülkenin değerlerini,kaynaklarını kendi yandaşlarına aktarmaya başlıyorlar.Vatandaşımızın düşüncesi,inancı,yaşantısıyla,giyimiyle,kuşamıyla,söylemiyle her şeyiyle savaşmaya başlıyorlar.bu ülkenin asıl sahipleri millet değil mi? diye konuştu.

Şahin  her zaman için millet olmazsa devletin olmayacağını söyledik diyerek sözlerini şöyle tamamladı:

Devlet millet için vardır. Devletin bütün kurumları millet için vardır. Onlar milletimizin yaşam standartlarının yükseltilmesi için hizmet yapmak zorundadırlar. Bizim dönemimize kadar millet tebadır devlet kutsaldır. Millet devlet için vardır anlayışı vardı. Biz onu tarihe gömdük.

Şu an gelip kapı kapı dolaşıyorsak 17 Mart günü bugün hala dışarda karın yağdığı kış yaşanıyor. Burda eğer bu kışta burada yaşıyorsanız burayı kendinize yurt olarak seçmişseniz, buralara sahiplik edip, bu toprakları işliyorsanız biz de hükümet olarak, devlet olarak sizlerin emrinde olmak zorundayız. Bu hizmetler size bir lütuf değil. Bu sizin hakkınız. Biz eğer bugüne kadar hizmet gelmeyen köylere hizmeti götürebiliyorsak bu demektir ki bu hükümet iktidarın hakkını veriyor.

 

 


Bu haber : 2447 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 962123 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1022117 kez ziyaret edilmiştir.