Bu sayfa : 899096 kez ziyaret edilmiştir.
19 Mart 2013

Halkımıza hiç bir zaman için sırtımızı dönmedik




 

  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin" Siyasilerin görevi vatandaşın güvenine mazhar olacak işler yapmaktır. Köyleri ziyaret eden muhalefet partilerinin söylemlerine baktığınızda yapıcı hiçbir şey bulamazsınız. Onların derdi eksikliklerden nemalanmak, kendilerine siyasi malzeme çıkarmaktır. Bizler Ankara’da, İstanbul’da hayatımızı sürüp de gelip seçimden seçime vatandaşımızın karşısına çıkmadık. Bu toprakların evlatlarıyız. Bu topraklarda doğduk, bu topraklarda büyüdük, inşallah bu topraklarda da kemiklerimiz çürüyecek. Hiç bir zaman için gelip sizlerin oyunu alıp da seçim dönemi bittikten sonra size sırtını dönen bir camia olmadık" dedi.

  Milletvekili Şahin köy ziyaretleri kapsamında gittiği Hekimhan ilçesine bağlı Yeşilpınar köyünde köy muhtarı ve vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

  Şahin köy ziyaretleriyle sorunları yerinde tespit edip en kısa sürede çözmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek Allah'a hamdolsun sorunların çözümü için bugüne kadar il genel meclisi üyelerimiz, ilçe teşkilatlarımız, bütün arkadaşlarımız gayret gösterdiler. Bugüne kadar AK Partinin vermiş olduğu imkanlarla elimizden gelen bütün sorunları çözdük diye konuştu.

  Yeşilpınar köyü muhtarı İzzet Yiğit ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kavacık köyünde yaşayan köylülerin maddi durumları yerinde olmasına rağmen evlerinin tadilatını gerçekleştirmediklerini ve bunu siyasi malzeme haline getirdiklerini ifade etti.

  Muhtar Yiğit önceleri bir vekile ulaşmak için Ankara'ya gidip günlerce beklediklerini şimdi ise vekillerin her hafta Malatya'da olduklarını ve bu sebeple kendilerine teşekkür ettiğini söyledi.


Bu haber : 1861 kez izlenmiştir

Yorumlar



Henüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak




Bu sayfa : 760870 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 815627 kez ziyaret edilmiştir.