Bu sayfa : 1095276 kez ziyaret edilmiştir.
26 Mart 2013

Aksaklık varsa elbirliğiyle çözeceğiz
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin "50 yıl önce köylere yapılması gereken hizmetleri AK Parti iktidarları gerçekleştirmeye başladı.Vatandaşımızın bize olan güveni,beklentileri bunun yanında ehliyetli,liyakatli,birikimli,gecesini gündüzüne katan  insanların hükümet de görev almaları sorunların çözümünü hızlandırmıştır" dedi.

Milletvekili Şahin köy ziyaretleri kapsamında gittiği Hekimhan ilçesine bağlı Yukarı Selimli köyünde köy muhtarı  ve vatandaşlarla sohbet edip sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Köylülerin güneş enerjisi paneli talebinin karşılanması ve yolların asfaltlanması taleplerinin en kısa sürede giderilmesi için yetkililerle görüşeceğini belirten Milletvekili Şahin şunları ifade etti:

Bugüne kadar Malatya'mız da 73 tane köyümüze güneş enerjisiyle içme sularını artezyen vasıtasıyla karşılayabilecek enerji panelleri kazandırdık. Hekimhan ilçemizin Elmalı mezrasında da bu sistem kuruldu.İnşallah buraya da bu hizmeti kazandıracağız.

Yukarı Selimli köy yollarının ince malzemesinin de döküldüğünü ve bu yıl asfaltının döküleceğini belirten Şahin amacımız sıkıntıları bire bir köylülerimizden dinleyelim.İmkanlar ölçüsünde süratli bir şekilde ortaya çıkan aksaklıklar varsa elbirliğiyle çözmektir diye konuştu.

Köylüler ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek hizmetler için Milletvekili Şahin'e teşekkür ettiler.

 


Bu haber : 2377 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951824 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011580 kez ziyaret edilmiştir.