Bu sayfa : 1095253 kez ziyaret edilmiştir.
28 Mart 2013

Ne analar ağlasın,ne de evlatların kanı dökülsün
 

  AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin vatan millet edebiyatı yapıp da mangalda kül bırakmayanların terör sorununun çözümü için ne geçmişte ne de şimdi risk almadığını söyledi.

  Beraberindeki partililerle birlikte Merkeze bağlı Tecde mahallesinde mahalle muhtarı Abuzer Akkuş ve vatandaşlarla bir araya gelen Şahin gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şahin bugüne kadar bu ülkede demokratik sistemin yerleşmesi için Başbakanla beraber taşın altına ellerini değil de bedenlerini koyduklarını,risk aldıklarını ve bu ülkede dostluğun,kardeşliğin birlik ve beraberliğin perçinlenmesi için büyük gayret gösterdiklerini söyledi.

İktidara geldiğimizde kucağımızda alev topu gibi terör sorununu bulduk diyen Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

Biz iktidara gelmiş olduğumuz zaman kucağımızda alev topu gibi terör sorununu görmüştük.Hamdolsun şu anda onunla alakalı çok güzel çalışmalar yapılıyor.Vatan millet edebiyatı yapıp da mangal da kül bırakmamaya özen gösterenlere bakıyorsunuz:Bunlar geçmişte hiç bir zaman için bu konuda risk almamışlar,zerre kadar terörle alakalı bir çalışma da yapmamışlar ama biz ne olursa olsun bu süreci tamamlamaya kararlıyız.Temennimiz bundan sonra bu topraklarda hiç bir zaman için ne şekilde olursa olsun asayişi tehlikeye sokacak buna benzer eylemlere meydan vermeyecek bir zeminin oluşmasıdır.Lazı da Çerkezi de,Kürdü de Türk'ü de bu toprakların evlatlarıdır.Elimizden geldiğince biz de bu sürece katkı sunmaya çalışacağız.İnşallah ne analar ağlar,ne de evlatlarımızın kanı dökülür.

Tecde mahalle muhtarı Abuzer Akkuş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çözüm sürecini desteklediklerini ifade etti.

 

 


Bu haber : 2281 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951801 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011557 kez ziyaret edilmiştir.