Bu sayfa : 1072343 kez ziyaret edilmiştir.
28 Aralık 2011

Şahin merkeze bağlı muhtarları ziyaret etti
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, merkeze bağlı Zaviye,Çilesiz ve Turgut Özal mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Beraberinde, belediye meclis üyesi Metin Mandal, İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Çetin, AK Parti İl Başkan Yardımcılarından Mahmut Özer ve parti il yönetim kurulu üyesi Murat Turgut ve merkez ilçe yönetim kurulu üyesi İbrahim Çığrık’la birlikte ilk olarak Zaviye Mahallesi Muhtarı Nedim Gündüz’ü ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, burada basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Hükümetin iç ve dış politikalarından bahseden Milletvekili Şahin, "Meclis’te 2012 bütçe görüşmeleri nedeniyle Malatya’ya gelemiyorduk. Bütçe görüşmeleri tamamlandı. Vekil arkadaşlarımız çeşitli ziyaretlerde bulunuyorlar. Biz de muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz" dedi.

 300 yatak kapasiteli Kadın, Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Fizik Tedavi Rehebalitasyon Merkezi inşaatının şeker arazisine yapılacağını söyleyen Mustafa Şahin, temellerinin 2012 yılında atılacağını söyledi.

 Zaviye Mahallesi Muhtarı Nedim Gündüz ise, mahallenin sorunlarını Milletvekili Şahin’e iletti.

Malatya Milletvekili Şahin Turgut Özal ve Çilesiz mahalle muhtarlarını da ziyaret ederek mahallelerin sorun ve sıkıntıları hakkında muhtarlarla istişarede bulundu.


Bu haber : 3281 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 929925 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 988648 kez ziyaret edilmiştir.