Bu sayfa : 1095248 kez ziyaret edilmiştir.
09 Nisan 2013

Polisimiz hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır
 

 

 Polis Teşkilatı; milletiyle bütünleşmiş, hizmet aşkıyla ülkemizin her karış toprağında hiçbir karşı eylem ve tehditten korkmadan canlarını ortaya koyarak, hukuka, hak ve özgürlüklere bağlı kalarak yürekten hizmet vermeyi kendisine şiar edinmiştir. Bu anlayışla, tüm Emniyet mensuplarımız, devletimizin kamu reformu ve insan odaklı hizmet prensibine uygun olarak, şartlar ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti’ne ve hizmetlerin en güzeline layık olan milletimize yakışır şekilde, görevlerini yapmaya devam etmektedirler.

 

Bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Polis’imiz, Anayasa ve yasalardan aldığı güçle, demokrasinin daha da pekişmesi, hukuk sisteminin sarsılmaması için çalışmalarına özveri ile devam etmektedir. Emniyet Teşkilatımızın bundan sonra da milletimizden aldığı güç ile hizmetlerini en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.

 

 Polisimiz,insanımızın huzurlu bir şekilde hayatlarını idame etmek için göstermiş olduğu gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

 

 Polis Teşkilatı’nın 168’inci kuruluş yıldönümünü kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü,milletimizin kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmetle anar, malullerimize ve halen görev başındaki mensuplarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

 


Bu haber : 2410 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951796 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011552 kez ziyaret edilmiştir.