Bu sayfa : 1095328 kez ziyaret edilmiştir.
10 Nisan 2013

Analarımızın gözyaşı dinecek
 

   AK Parti Kuluncak ilçe danışma toplantısı gerçekleştirildi.

  Partinin ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıya Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci,Kuluncak ilçe Başkanı Nurettin Akbulut,il başkan yardımcısı Mahmut Özer,il yönetim kurulu üyeleri Mehmet Boyraz,Naci Özer,Ramazan Gündüz,Şükrü Özdemir,il genel meclis üyeleri,ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

  Danışma toplantısında konuşan Milletvekili Mustafa Şahin çözüm sürecine değinerek" Bir evladımızı askere gönderdiğimizde kınalı ellerle gönderirdik,kanlı gömleğiyle gelirdi.Artık analarımızın gözyaşının akmayacağı bir Türkiye'yi vatandaşlarımız bizden ümit etmektedirler.Ne adına bu insanlarımızın kanı döküldü?Marksist ideoloji için yapıyorlardı.Ama bugün artık o da bitti.Silahın çözüm olmadığını,silahın çare olmadığını onlar da artık öğrenmeye başladılar  diye konuştu.

 Şahin çözüm sürecini en iyi şekilde takip ettiklerini ifade ederek şunları kaydetti:

" Bu süreçte hiç kimsenin bugüne kadar incinen yürekleri ,kaybedilen canları da en ufak bir şekilde rahatsız edecek bir çözüme biz imza atmayız.Bu süreç içerisinde inşallah silahların konuşulmayacağı, kanların akmayacağı,analarımızın gözyaşının dineceği dönemleri hep birlikte yaşayacağız inşallah. "

 Terör belası yüzünden 300 milyar doların heba edildiğini hatırlatan Mustafa Şahin bundan böyle bu kaynaklarımızı teröristlerle uğraşmaktan ziyade huzur ülkesi olmak,eksik kalan hizmetleri tamamlamak için harcayacağız ifadelerini kullandı.

 İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise gece gündüz demeden ilçe ilçe,mahalle mahalle,köy köy dolaşarak hem hükümetimizin yapmış olduğu icraatları anlatıyoruz hem de sizlerden almış olduğumuz talepleri ilgililere iletiyoruz.Elbetteki sizlerden almış olduğu güçle de Başbakanımız sizden almış olduğu yetkiyi kötüye kullanmadan dosta düşmana gerekli cevabı verecek şekilde duruş sergiliyor diye konuştu.

 İlçe başkanı Nurettin Akbulut da yaptığı konuşmada ilçeye yapılan hizmetler hakkında bilgi vererek Milletvekillerine ve İl Başkanına teşekkür etti.

 Yoğun katılımın görüldüğü ilçe danışma toplantısında MHP ve HAS Parti'den AK Parti'ye geçen 40 kişiye Milletvekili Mustafa Şahin ve İl Başkanı Bülent Tüfenkci tarafından rozetleri takıldı.

 

 


Bu haber : 2334 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951876 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011632 kez ziyaret edilmiştir.