Bu sayfa : 1095461 kez ziyaret edilmiştir.
12 Nisan 2013

Çiçeği dahi don kapsamına aldık
 

 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya'nın Kuluncak İlçesi İlisuluk Köyü'nü ziyaret ederek, sorunları dinledi.

Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, "Bizim hesap vereceğimiz iki yer var. Birisi, halka,diğeri ise Hakka'dır. Bunun dışında hesap vereceğimiz hiçbir mevki yok. Halka hizmet ve Hakka hizmet için kurulan AK Parti, sizler için vardır" dedi.

Şahin çiftçilere verilen desteklerden bahsederek şunları söyledi:

"Bizden önceki dönemde kayısı ve çiftçiye verilen destek ortadadır. AK parti iktidarları döneminde çiftçiye ve kayısı üreticisine verilen destek ortadadır. Bu ülkede değil kayısının dondan ve çağala dönemini, çiçeği dahi don kapsamına almışız. Ancak bunları göremeyecek kadar sığ düşünceli olanlar, çamur at izi kalsın misali hep AK Parti iktidarını karalıyorlar. Biz her zaman, onlar seçimden seçime geliyorlar. Sizlerin çile ve sorunlarına çare olmak için varız. Halkımıza ipotek koymaya çalışanlara hep karşı durduk ve gereğini yaptık."

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ise, "Sizlerden aldığımız yetki ve güçle birçok konulara el attık. 2014 yerel seçimleri çok farklı atmosferde yapılacak. Sizler muhtarlık, ilçe belediyesi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaksınız" ifadelerini kullanarak büyük şehir olmanın avantajlarını anlattı.

 


Bu haber : 2393 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952006 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011765 kez ziyaret edilmiştir.