Bu sayfa : 1071358 kez ziyaret edilmiştir.
29 Aralık 2011

Şahin Kışla Caddesi esnafını ziyaret etti
AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Plan bütçe ile TBMM Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şahin Kışla caddesi esnafını ziyaret etti.
Beraberinde, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Ali Doğan, Belediye Meclis Üyesi Hasan Demez, İl Başkan Yardımcısı Gürbüz Yılmaz ve diğer parti yöneticileriyle birlikte Atatürk Caddesi esnafını ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, esnafın yaklaşan yeni yılları kutlayıp, sorunları olup olmadığını sordu.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan Şahin, "Birilerinin çizdiği gibi ilimizde öyle karamsar tablo yoktur. Buraya gelmeden önce internetten verilere baktım, yaşanabilir kent sıralamasında 2002'de 58.sırada iken, şu anda 28.sıraya yükselmişiz. Amacımız, ilimizin eksiklerini tamamlamaktır. İnşallah önümüzdeki dönemlerde daha yükseklere çıkacağımızı ümit ediyorum.Birileri yine tenkit ediyor, bölge müdürlükleri konusunda.

Yine biraz önce yine baktım internete, 2002'de kaç bölge müdürlüğü vardı ilimizde, şimdi kaç gitti, kaç tanesi geldi diye sağduyulu ve objektif bakmak lazım. Son bir iki yıl içinde Fırat Kalkınma Ajansı, Milli Parklar Bölge Müdürlüğü, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü kuruldu. Bunlar ilimiz için kazanımdır" ifadelerini kullandı.
Gece Güneydoğu'da yapılan operasyon konusuna da temas eden Şahin, "Gece mazot kaçakçısı oldukları ifade ediliyor.

Ben o kanatte değilim. Orada bir terör sızmasının var olacağı istihbaratı gelince, ondan sonra operasyon yapılıyor. Hukuk ülkesindeyiz. terörsterin yapacakları saldırı öncesi bir ses duymuş olabilirler. Bunun üzerinde bir siyaset yapmanın manası yoktur. PKK'ya destek veren siyasi uzantıları bu konuyu başka yöne çekiyorlar"dedi.
 

 


Bu haber : 3131 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928956 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987662 kez ziyaret edilmiştir.