Bu sayfa : 1095488 kez ziyaret edilmiştir.
13 Nisan 2013

Tarım fuarı çiftçimizin ufkunu açıyor
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin  Malatya 7'nci Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarını ziyaret etti.

Mişmiş Park Fuar Alanı'nda gerçekleştirilen 7'nci Doğu ve Güneydoğu AnadoluTarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarını ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, stantları gezerek, teknolojik yenilikler hakkında bilgiler aldı. Fuara katılan firmaların temsilcileriyle uzun süre sohbet eden Şahin, AK Parti iktidarları döneminde tarım ve hayvancılığa verilen destekler hakkında bilgiler verdi.

 En iyi buzağı yarışmasının sonuçların açıklanmasından önce de konuşma yapan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nın Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da en gözde fuarlardan bir tanesi olduğunu söyledi.

Malatya'da düzenlenen fuarların vatandaşlara birçok katkı sağladığına değinen Şahin, "Bu fuar, köylümüzün, çiftçimizin ve üreticimizin ufkunu açmasına vesile oluyor. Bununla birlikte üreticilerimiz ile teknolojik ürünler, bu fuar sayesinde bir araya geliyor" dedi.

AK Parti iktidarları döneminde gerek tarım gerekse de hayvancılığa büyük yatırımlar yaptıklarından bahseden Şahin, şunları söyledi:

"Siyasi partiler olarak amacımız devletin imkanlarını en iyi şekilde insanlığımızın hizmetine sunmaktır. Bugüne kadar bu ülkede demokratik hayata geçmiş olduğumuz günden bugüne kadar birçok siyasi parti bu konuda uğraş verdiler. Biz iktidara gelmiş olduğumuz günden bugüne kadar tarımdaki Gayri Safi Yurtiçi Hasılasındaki payımızın nereden nereye geldiğini iyi kötü görüyoruz."

 

 


Bu haber : 2450 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952033 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011792 kez ziyaret edilmiştir.