Bu sayfa : 1095245 kez ziyaret edilmiştir.
22 Temmuz 2013

Önceliğimiz insan olmuştur
  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin iftar-sahur arası gerçekleştirdiği Ramazan ziyaretleri çerçevesinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

  Milletvekili Şahin beraberindeki partililerle birlikte her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla biraraya gelerek sohbet ediyor.

  Merkeze bağlı Yeşiltepe'de Fatih mahallesini ziyaret eden Milletvekili Şahin mahallelilerle birlikte kıldığı teravih namazı sonrası sorun ve sıkıntıları dinledi.

  Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin "Bizim siyasetteki önceliğimiz her zaman için insan olmuştur.İnsanlarımıza değer vermek zorundayız.Eğer hayat devam ediyorsa siz fert olarak yaşayamayacaksanız mutlaka bir camia olacaksınız.Halkın yaşam tarzını,şeklini de belirleyecek bir devlet mekanizması olacak.Bu devlet mekanizmasının yapısının içerisinde başta yerel yönetimler olmak üzere diğer bürokrasimiz var.Bizler AK Parti olarak hizmetler noktasında sorumlu olduğumuz 11.yılımızı yaşıyoruz.Ülkedeki sıkıntıları sil baştan her şeyiyle beraber düzenlemeye gayret gösterdik.Karşımıza çıkan engelleri bir bir  aşıyoruz. Sorunlara pansuman tedbirlerini uygulamaktan ziyade köklü çözümler bulmaya gayret gösterdik.Allahın izniyle bunların tümünün de üstesinden geldik" diye konuştu.

Bizler Milletvekili olarak sizlerin sesini yukarıya yansıtmakla mükellefiz diyen Milletvekili Şahin "Bize bir vekalet verdiniz,vekaleti biz dört yıl şerefle göğsümüzde taşımak zorundayız.Elimizden geldiğince sizleri orda en iyi bir şekilde temsil etmenin gayreti çabası içerisinde olduk. Elbette ki bu ülkede bir tek AK Parti yok.Bunun yanında şu anda onlarca siyasi parti var.Ancak bunlar içerisinde AK Partiyle beraber 4 siyasi parti Meclis çatısı altında gurup kurdular.Onları Meclise siz gönderdiniz.AK Partinin dışındaki diğer  partiler bugüne kadar AK Parti varsa bize kesinlikle sandıkta itibar yok diye bir algıya kapıldılar.Yedi seçim geçince adamlar şaşkın bir halde buldular kendilerini" ifadelerini kullandı.

Şahin "Siyasi partiler kendi programlarını,kendi tüzüklerini,kendi seçim beyannamelerini  halkımıza arz ederler.Milletimiz de sandığa gittiği zaman  onların programlarına,geçmişlerine bakarak karar verirler.Hamdolsun AK Partiye bugüne kadar yedi seçimdir o teveccühünüz artarak geldi.Bunun yanında diğer siyasi partiler var. %3lerden,5lerden başlayıp da %20 lere kadar.Bunlar da bu  güne kadar halka gereken güveni veremediler.AK Partinin karşısında cılız kaldılar.Onun içinde bu siyasi arenada gücü ellerine alamadılar.Biz kimsenin elinden vatandaşımızın teveccühünü yok sayıp da gelip silah zoruyla iktidara oturmadık.Biz gücümüzü,enerjimizi sizden aldık,size güvenerek bu işleri yapmaya başladık.Ana muhalefet partisi ise sokağa ümit bağlamaya çalışıyor şeklinde "konuştu.

 

 

 


Bu haber : 2218 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951793 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011549 kez ziyaret edilmiştir.