Bu sayfa : 1095326 kez ziyaret edilmiştir.
23 Temmuz 2013

Türkiye kaosa geçit vermedi
Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden AK parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Türkiye’de de oyunlar oynanmak istendi ancak iktidarımız ve halkımız buna prim vermedi. Türkiye kaosa geçit vermedi ve vermeyecektir” dedi.

 

Beraberinde partililerle birlikte Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret edip, başkanlığa yeniden seçilen Hasan Hüseyin Erkoç’a ‘hayırlı olsun’ diyen Milletvekili Şahin, gündemdeki konulara da temas etti.

 

Şahin, İslam coğrafyasında yaşanan olaylardan dolayı üzüldüklerini ve yapanları kınadıklarını belirterek, “Buna Gezi eylemleri de eklenip, Türkiye’de de oyunlar oynanmak istendi ancak iktidarımız ve halkımız buna prim vermedi. Türkiye kaosa geçit vermedi ve vermeyecektir.” dedi.

Eğer sosyal adaletten bahsediyorsanız, en alasını AK Parti getirip yerleştirdi. Türkiye Mısır da Suriye de olmayacaktır diyen Şahin Demokratik kurallarla iş başına gelen ülkelerde yaşatılan kaos ülkemizde de yaşatılmak isteniyor. Mısır’da olsun Suriye’de ve diğer ülkelerde olsun yaşatılan olayların Türkiye’de olmasına izin vermeyiz.Milletvekilleri hep ziyaret ediyor, geziyor” eleştirilerine de cevap verip, “Ziyaret ettiğimiz yerlerde sorunları bire bir ağızdan dinliyoruz. İşte 5084 sayılı teşvik yasasının uzatılmasında istişareler ve görüşmeler önemli gelişmeleri sağlattı”şeklinde konuştu.

Şahin, “Yeni organize sanayi bölgesinin bir bölümünün alt yapısının 30 Temmuz günü ihale edilecek olması da önemli bir gelişmedir” ifadelerini kullandı.

 

TSO Başkanı hasan Hüseyin Erkoç ise, “Demokrasi ile iş başına gelen partiler ve iktidar, farklı güçler tarafından iktidarların düşürülmeye çalışılması ile devre dışı bırakmak artık çağımızda şiddetle kınanması gereken olaylardır. Mısır’daki insanların katledilmesi ile Somali’de Türk Büyükelçiliğine yapılan intihar saldırısını kınıyorum” diyerek, Malatya 3.organize sanayi alt yapısının bir bölümünün 30Temmuz günü ihale edilecek olması nedeniyle burada da iş ve istihdam imkanı doğacağını bildirdi.


Bu haber : 2290 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951874 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011630 kez ziyaret edilmiştir.