Bu sayfa : 1095336 kez ziyaret edilmiştir.
20 Ağustos 2013

16 kilometrelik grup yolu asfaltlandı
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin Hekimhan ilçesinde incelemelerde bulundu.

 Yapımı devam eden Hekimhan ilçesinde köy yollarında partililerle birlikte incelemelerde bulunan Milletvekili Şahin"  Milletvekili olarak bütün köylerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz.Gitmiş olduğumuz köylerde vatandaşımızın memnuniyetini, ilgi ve alakasını yeterince görüyoruz.Bize oy versin vermesin bütün insanlarımızın dertleriyle dertlenmeye çalışıyoruz.Bize hiç oy vermeyen köylerimize dahi gittiğimizde  Adalet ve Kalkınma partisinin ismine yaraşır,misyonuna,vizyonuna yakışan bir duruş sergileyerek hizmetlerimizi adaletli bir şekilde gerçekleştiriyoruz diye konuştu.

Şahin ziyaret ettiği köylerin büyük çoğunluğunda yol yapım çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek Hekimhan'da da Karaköcek,Aşağı Sazlıca,Yukarı Sazlıca,Saraylı,Dikili,Çanakpınar olmak üzere 7 köyü birbirine bağlayan 16 kilometrelik grup yolunun ilk kez AK Parti döneminde birinci kat asfaltla buluştuğunu ifade etti.

Görüldüğü gibi bize hiç oy vermeyen köylere de hizmetleri ulaştırıyoruz diyen Milletvekili Şahin şunları kaydetti:

Biz AK Partiyiz,bizim farkımız bu.Bizden önceki iktidarlarda kendilerine oy veren,vermeyen tasnifi yapılırken görüldüğü gibi bize hiç oy vermeyen köylere de hizmet götürüyoruz.Onlar da bu ülkenin insanları,askerlikse onlar da yapıyor,şehitlikse onlar da şehit oluyor,vergiyse vergilerini veriyorlar.Hepimizin gözyaşları da bu topraklar için,tebessümleri de.Bunlarla beraber biz bütün insanlarımızı kucaklamak zorundayız .Bunu başardığımıza şahitlik etmekteyiz. Bütün köylerimize yol medeniyettir anlayışıyla Başbakanımızın direktifleriyle hizmet götürüyoruz.Yapılan çalışmalarda başta milletvekillerimize,il genel meclisimize,il özel idaremize gösterdikleri bu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum.

Milletvekili Mustafa Şahin incelemelerinin ardından Hekimhan ilçesine bağlı Haydaroğlu ve Kavacık köylerini de ziyaret ederek köy muhtarları ve vatandaşlardan köylerinin sorunlarına ilişkin bilgi aldı.

Milletvekili Mustafa Şahin sorunların yerinde tespiti için gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine devam edeceğini kaydetti.

İl Genel Meclis üyesi Nebi Yiğit ise Hekimhan'a yapılan hizmetlerle ilgili bilgi vererek emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 


Bu haber : 2358 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951884 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011640 kez ziyaret edilmiştir.