Bu sayfa : 1095323 kez ziyaret edilmiştir.
22 Ağustos 2013

Bizim için önemli olan en önemli unsur millettir
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ilçe ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor.

Milletvekili Mustafa Şahin Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek sorunları dinledi.

Halkın sorunlarını yerinde dinlemek üzere gerçekleştirdiği Doğanşehir ziyaretinde İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Şahin  burada yaptığı konuşmada yerel yaklaşan yerel seçimleri değerlendirerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Konuşmasında AK Parti'nin 7 seçimdir oy trendini yükselttiğini hatırlatan Milletvekili Mustafa Şahin "Biz halkın karşısında duran kim olursa olsun,hangi kurum olursa olsun,halkımızın yanında olduk. Halk düşmanlarının yanında yer almadık.Halkımızla barışık olduk,halkı devletle barıştırdık.Halkımızı  hizmetlerle buluşturduk.Amacımız buraya gelmiş olduğumuz dönem içerisinde vatandaşlarımızdan,teşkilatlarımızdan,il genel meclis üyelerimizden,belediye başkanlarımızdan almış olduğumuz bilgileri sıcağı sıcağına onların telafi edilmesi için,icraata dönüştürülmesi için elimizden gelen gayreti göstermektir" diye konuştu.

Şahin "Biz ilişki restorasyonunu yapmaya çalışıyoruz.Devletle millet arasındaki o ilişkiyi restore etmeye çalıştık bugüne kadar. Tahrip edilen ilişkileri Allahın izniyle çok iyi bir noktaya getirdik.İnşallah bundan sonraki süreç içerisinde bu ziyaretlerimizle beraber gitmiş olduğumuz bütün köylerimizde vatandaşlarımızın dertleriyle hemhal olmaya devam edeceğiz.Vatandaşlarımızın bürokrasiyle,kurumlarla ilgili eksiklikleri,sorunları,ihtiyaçları varsa onları da elbirliğiyle çözmeye çalışıyoruz,çalışmaya devam edeceğiz. Biz vatandaşımızın ayağına gidiyoruz.AK Parti iktidara gelene kadar köyleri gezen bir milletvekili gösteremezdiniz.Gitmiş olduğum köylerde diyorlar ki ilk kez sizler buralara geldiniz,efor sarf ediyor,zaman harcıyorsunuz.Bizleri önemsiyorsunuz.Bizim için en önemli olan unsur millettir.Milletimizi yalnız   bırakmadık,ötekileştirmedik,Lazı,Kürdü,Çerkezi,Türkü,Alevisi,Sünnisi hepsinin yanında yer aldık" ifadelerini kullandı.

Şahin beraberindeki heyetle birlikte ilçe esnafını da tek tek ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 

 

 

 

 


Bu haber : 2301 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951871 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011627 kez ziyaret edilmiştir.