Bu sayfa : 1095272 kez ziyaret edilmiştir.
04 Aralık 2013

Her fırsatta Malatya’dayız
  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin merkeze bağlı Göztepe,Tandoğan ve Yıldıztepe mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

  AK Parti İl Başkan yardımcısı İdris Boztaş,Battalgazi ilçe yönetim kurulu üyesi Celal Aksaç,belediye meclis üyesi Mehmet Çınar,il yönetim kurulu üyesi Cumali Altıntop ve partililerle muhtarları ziyaret eden Milletvekili Şahin talep ve sorunları dinledi.

Ziyaretlerde konuşan Milletvekili Mustafa Şahin "Her fırsatta Malatya'mıza gelip esnafımızı,sivil toplum  kuruluşlarını,ilçeleri,köyleri,beldeleri,muhtarlarımızı ziyaret ediyor,sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz.Elimizden geldiğince sorunları yerinde görmenin gayreti içerisinde oluyoruz.Yapılan hizmetleri anlatıyor,eksik kalan kısımlarını bire bir vatandaşımızdan dinlemenin gayreti içerisinde oluyoruz" diye konuştu.

Tek düşüncemiz insanlarımızın huzur ve refah içerisinde kardeşçe bir yaşam sürmeleridir diyen Şahin siyasetin asıl amacının bu olduğunu ve bu yönde çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Şahin ve beraberindeki heyet mahalle esnaflarını da ziyaret ederek sorunları dinledi.

 

Mahalle muhtarları da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Milletvekili Şahin'in bu ziyaretlerinin sorunları iletmek için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdiler.


Bu haber : 2156 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951820 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011576 kez ziyaret edilmiştir.