Bu sayfa : 1095316 kez ziyaret edilmiştir.
01 Ocak 2014

Anketlerin AK Parti ile ilgisi yoktur
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, aynı zamanda Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı da olan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Milletvekili Mustafa Şahin, son günlerdeki anket tartışması ile ilgili olarak, “Yapılan anket çalışmalarının AK Parti ile bir ilgisi yoktur” dedi.

Şahin, “Baz ilçe merkezlerimizde arkadaşlarımız beni de aradı. ‘Şuanda anketler yapılıyor bu anketler neyin nesi’ diye. Çünkü anketlerin usul ve esaslarını sorduk, çokta bizim kriterlere uymayan anket türünü yazıyorlarmış. Daha sonra genel merkezden aldığımız bilgide böyle bir anket çalışmasının olmadığı söylenince, arkadaşlarımız ilgili firmayla görüşmüşler , ‘Kesinlikle bizim genel merkezin değil de burada birilerinin vasıtasıyla bu anketleri yapıyoruz’ demişler. ‘Birileri kim, suç duyurusunda bulunacağız’ diye arkadaşlarımız söyleyince Malatya’daki ana muhalefet, yavru muhalefet gibi bir takım kesimler tarafından yönlendirildiği ifade edildi. Böyle bir şey varsa, ben şahsen bunun olmasına bile ihtimal vermek istemiyorum. Biz hiçbir partinin iç işlerine barışmadık. Ancak zenginin malı, züğürdün çenesini yorar, mesaisini alır, başka hiçbir şey yapmaz. Bunu bir takım siyasi partiler yapıyorlarsa, amaç bizim kendi içerimizdeki birliğimizi bozmaya yöneliktir. Kendi aday adayları için anket yapmaları gerekirken, maalesef kendi adaylarından ümit kestiler, bizim aday adaylarımızı vatandaşa sormaya çalışıyorlar. Buda işin hazin tarafı. Ben bu yapılan çalışmayı kınıyorum” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Şahin,Şevket Keskin’in bugüne kadar yapmış olduğu güzel hizmetler bulunduğunu ve esnaf camiası içerisine sevilin bir isim olduğunu aktararak, “Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Ziyarette konuşan Keskin ise son dönemde kendisine yöneltilen eleştiriler için, “Ülkemiz için, ülkemizin geleceği için açıkça Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdim. Ben sadece Sayın Başbakanımızı Malatya’da desteklediğimi söylemedim. Ankara’da 81 oda başkanını katıldığı toplantıda da desteklediğimi açıkladım. O nedenle kim ne söylerse söylesin, ben açıkça söyledim, ben milletimize ve esnaf camiasına güveniyorum. Benim hiçbir endişem yoktur” diye konuştu.

 

 

 


Bu haber : 2096 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951864 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011620 kez ziyaret edilmiştir.