Bu sayfa : 1071383 kez ziyaret edilmiştir.
13 Ocak 2012

Şahin’den Gazeteciler Cemiyeti ziyareti
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, İl Başkan yardımcısı H.Bayram Yılmaz, İl Genel Meclisi grup Başkanvekili Mehmet Ali Doğan, belediye meclis üyesi Mehmet Çınar ve il yöneticileriyle birlikte Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "10 Ocak günü Ankara’da olması nedeniyle bugün cemiyeti ziyaret edip, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum" dedi.

 

AK Parti iktidarının sağladığı ekonomik gelişmeden,28 Şubat sürecinde yaşananlara, terörle mücadeleden, Malatya’daki bölge müdürlükleri konularına temas eden Şahin, "Şunu biliyoruz ki, bölge müdürlükleri komşu ilimizdekinden fazla. Meteoroloji elbette, kayısı don olayı gibi konular açısından da önemlidir. Ankara’da görüşmelerimiz sürüyor. Bölge müdürlükleri yerinin coğrafik şartlara göre de belirlendiğinin bilinmesi gerekir" ifadelerini kullandı.  

 

Bir basın mensubunun AK Parti merkez ilçede ikinci aday olması nedeniyle seçimin iptal edilmesi ve AK Parti Malatya’da yaptığı seçimlerde 10 yıldır ikinci aday olmamasıyla ilgili soruyu Şahin şöyle yanıtladı: "Aday adaylarımız merkezde değerlendirilip, genel merkezin belirleyeceği bir adayla seçime gidilmesi genelde olmuştur. Bu da parti disiplini gereğidir. Partimizde teşkilat disiplinine uyulur. Teşkilat disiplini içinde çalışıyoruz. Ayrıca, aramıza girmeye çalışan menfaat grupları olabiliyor. Bunlara da müsaade etmiyoruz."

 

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ise, "Birileri basın mensuplarını sivrisinek olarak niteleyebilir. Ancak, şu bilinmelidir ki, basın mensupları arı gibidir. Memleketi için çalışır" şeklinde konuştu.  

 


Bu haber : 3068 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928981 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987687 kez ziyaret edilmiştir.