Bu sayfa : 1095335 kez ziyaret edilmiştir.
14 Ocak 2014

Gazeteci yöneten ile yönetilen arasında köprüdür
 AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Cemal Akın, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, ziyaret için Şahin ve Akın'a teşekkür etti.

 

Milletvekili Mustafa Şahin" “Basın denince gerçekten çok önemli bir görevi icra ediyorlar. Basın mensupları her zaman yanı başımız da oldular. Yönetenlerle yönetilenler arasında bir köprüyü oluşturuyorsunuz. Tenkitlerinizle kalemlerinizle, yorumlarınızla bizlere ışık tutuyorsunuz. Bu konuda ne kadar teşekkür etsek o kadar azdır. Bizleri adım adım izliyorsunuz. Bir konuda eksikliklerimiz, yanlışlarımızda varsa da Allah için bunları haykırmazsanız sizde vebaldesiniz. Yani bizler bu konuda bugüne kadar geride kesinlikle iz acısında, kirli bir iz bırakmadan, anlımızın akı, anamızın ak sütü gibi yapmış olduğumuz hizmetleri tarafsız, ilkeli bir duruşla insanlarımıza ulaştırmaya çalışırken, ola ki bir hata yaparsak onları kalemlerinizle, yorumlarınızla veya uyarılarınızla bizlere yön vermek zorundasınız.” diye konuştu.

Milletvekili Cemal Akın ise “Gazeteciler esasında toplumun problemlerini ve ihtiyaçlarını dile getirip, yöneticilere ve siyasetçilere bir noktada ışık tutmaktalar. Siyasetçilerde gazetecilerin ortaya koymuş olduğu toplumla ilgili problemleri ve meseleleri çözmek noktasında bir rahatlık elde etmektedirler. Gazeteciler iki tarafa da ışık tutmaktadır. Gazeteciler, toplumun gören gözü, konuşan dili ve işiten kulağıdır” dedi.

Şahin ve Akın, Gazeteciler Gününü kutlayarak, basın mensuplarına baklava ikram etti.


Bu haber : 2048 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951883 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011639 kez ziyaret edilmiştir.