Bu sayfa : 1095320 kez ziyaret edilmiştir.
26 Şubat 2014

Herkesle kucaklaştık
  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve partililerle Şişman, Kuluşağı, Kadı Çayır ve Karatepe köyünü ziyaret etti.

 

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti iktidarının toplumun her kesimini kucakladığını belirterek, “Seçimden seçime bazı kesimler tarafından bir takım oyunlar oynanıyor. Ama hiçbir zaman milletimiz buna prim vermedi. Herkesle kucaklaştık. Ülkemizde çok sinsi oyunlar oynanıyor. Ülkenin şuana kadar bir ve beraber olduğu dönemleri yaşamadık. Allah’a hamdolsun 12 yıldır herkes birbirini kabullenen, birbirlerinin görüşlerine, inanç ve yaşantılarına saygı duyan bir hale geldik. Tabi bu bazı kesimleri rahatsız ediyor. Akan kandan nemalanan kişileri rahatsız ediyor. Allah’a hamdolsun şimdi herkes inandığı ve düşündüğü gibi yaşayabiliyor. Her vatandaş bizim için önemlidir. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur. Hep beraberiz. Kimsenin ayrıcalığı yok” dedi.

 

Köy ziyaretlerinde konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, “Malatya’mız, Sayın Başbakanımıza Türkiye’de dereceye girecek düzeyde destek vermiştir. İnşallah 30 Mart’ta, yol ayrımının olacağı bir günde, eski Türkiye’yi elimizin tersiyle ittiğimiz, Başbakanımızın tabiriyle yeni Türkiye’yi sizlerle birlikte inşa edeceğiz” dedi.

 

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, görevde bulundukları süreç içerisinde köylere her daim hizmet götürdüklerini dile getirdi.

Gürkan, 30 Mart’tan sonra mahalle statüsü kazanacak olan köylere daha iyi hizmetlerin gideceğini kaydederek, ““Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” olgusu içerisinde olacağız. Şimdiye kadar bu bölgelerle ilgili resmi bir görevimiz olmamasına rağmen Türkiye’de ilk olarak bütün köylere belediye otobüs ulaşımını sağlayan tek belediye olduk diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan köy ziyaretlerinin ardından Yarımcahan köyünde cami temel atma törenine katıldı.

 

 


Bu haber : 2083 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951868 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011624 kez ziyaret edilmiştir.