Bu sayfa : 1095251 kez ziyaret edilmiştir.
21 Nisan 2014

Halkımıza sırtımızı dönmedik
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyarete Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur Polat ile bazı AK Parti il yöneticileri de katıldı.

30 Mart yerel seçimlerinin Malatya’ya yakışır bir şekilde geçtiğini belirten AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, seçim öncesinde AK Parti Belediye Başkan adaylarıyla yan yana halkın içinde olduklarını, halka hiçbir zaman sırtlarını dönmediklerini söyledi.

Şahin: 5 yılda güzel hizmetler yapıldı

Seçim sürecinde ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten milletvekili Şahin, “Halkımızın büyük desteğiyle Belediye Başkanlığını kazandık. Artık siyaset bitti, hizmet zamanı başladı. Herkese hizmet edeceğiz. Başkanımız Ahmet Çakır 5 yılda Malatya’ya çok güzel hizmetler yaptılar. Bütün Belediye Başkanlarımızın daima yanında olacağız. Malatya’nın her zaman emrindeyiz” dedi.

Çakır: Hizmet planlaması yapıyoruz

Seçim öncesinde Malatya’nın her bölgesini gezdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Bu süreçte vatandaşlarımızın sorunlarını dinleme fırsatı bulduk. Her bölgemizin farklı farklı sorunları var. Büyükşehir ile birlikte yeni bir yapılanma süreci başladı. Şuanda hizmet planlamalarını yapıyoruz. Gayemiz Malatya’nın her metrekaresine en güzel hizmeti eşit olarak götürmek olacaktır” dedi.

 

 


Bu haber : 2003 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951799 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011555 kez ziyaret edilmiştir.