Bu sayfa : 1095342 kez ziyaret edilmiştir.
03 Ağustos 2014

Hepsini toplasan 1 Recep Tayyip Erdoğan etmiyor
AK Parti Malatya İl Teşkilatı tarafından Salköprü Mahallesi’nde toplantı düzenlendi.
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın'ın katıldığı mahalle toplantısında, mahallenin sorunlarının yanı sıra Cumhurbaşkanlığı seçim süreci konuşuldu.

Toplantıda konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, "Bir taraftan Recep Tayyip Erdoğan, yarenleri ve sevenleri var. Diğer tarafta top yekin millete karşı düşmanlık eden darbecilerin yanında yer alan 28 Şubat'ta gidip postal yalayanlar hepsi birden bir olmuşlar ve gelmişler Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısında yek vücut bir halde cumhurbaşkanı olmasın diye yanlarına Pensilvanya'nın da o bunak liderini almışlar. Hep beraber hepsi birden bir Recep Tayyip Erdoğan edemiyor. Nasıl edemiyor? Sizlerin sayesinde edemiyor. Peki sizlerin bu güvenini nasıl aldık. Sizler gibi düşündüğümüz için, sizler gibi yaşadığımız için ve sizler gibi değerlere inandığımız için işte bugüne kadar bizleri kucakladınız.

 30 Mart seçimlerinde bizi buralarda meydanlardaydık. O gün yine bu birleşik muhalefettin tamamı nerede kim güçlü ise MHP, CHP'ye oy verdi. Yeri geldi BDP'ye oy verdi. Ama maalesef milletin lideri olan bugüne kadar bu ülkenin öz kaynaklarından beslenen kökleri ile barışık olan bir siyasi partinin genel başkanına bir nebze olsun yakın duramadılar. Sizler, bunların bu duruşlarına bakarak hep sandığa gömdünüz. Ama biz bakıyoruz. 12 yıldır biz ne yaptık.Onların pisliklerini temizledik. Bugüne kadar bu ülkede açmış oldukları yaraları ve darbeleri bertaraf etmeye çalıştık" dedi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, "6 Mart'taki Malatya mitingi bir vites artırma mitingiydi. 7 Ağustos'taki mitingimizde sonuç mitingi olur. Sayın Başbakanımız milletin oyu ile cumhur reisi olur. 10 Ağustos ile Türkiye'de yeni bir dönem başlayacak. Sayın Başbakanımızı en güçlü ve yüksek bir oyla cumhurbaşkanı yapacağız" diye konuştu.

 

 


Bu haber : 2042 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951890 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011646 kez ziyaret edilmiştir.