Bu sayfa : 1095319 kez ziyaret edilmiştir.
04 Ağustos 2014

Biz Milletin kendisiyiz
Şahin, “İlk Kez Vatandaş Kendi Cumhurbaşkanını Seçecek”

AK Parti tarafından Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Çolaklı, Bulutlu, Pelitli ve İspendere Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelindi.

Mahalle ziyaretlerinde, Cumhurbaşkanlığı seçim süreci ve mahallelerin sorunları konuşuldu. Programa, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve partili yöneticiler ile vatandaşlar katıldı.

Köy ziyaretlerinde konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin , Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, “Bugün teşkilatımızla birlikte köylerimize ziyaretlerimiz devam etmektedir. İktidar partisinin milletvekilleriyiz. Sahada var olduğumuz sürece, vatandaşlarımızın tüm sorunlarını gerek bakanlık nezdinde,  gerekse genel müdürlük nezdinde dile getiriyoruz. Yapamayacağımız işler için söz vermedik. 12 yıldır iktidarda olan bir partiyiz ve bu süreçte hep alanlardayız, hep sahalardayız. Biz milletin kendisiyiz. 7 Ağustos'ta Cumhurbaşkanı adayımız karşılayacağız. İlk kez vatandaş kendi iradesiyle Cumhurbaşkanını seçecek. Bu bağlamda Malatya, AK Partiye bugüne kadar göstermiş oldukları teveccühü bu seçimde de göstereceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Burada konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder,  Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine dikkat çekerek, “Hepinizin malumu önümüzdeki Pazar günü Türkiye yeni bir ilki yaşayacak. Önümüzdeki Pazar günü önderimizi seçeceğiz. Bu bağlamda köylerimizi ziyaret ediyoruz” diyerek, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

 

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, 30 Mart 2014 yerel seçimleri sonrası belediyelerdeki yapılanma çalışmalarına dikkat çekerek, “Bizler 3 ay önce yeni bir seçim maratonundan çıktık. Büyükşehir kanunu kapsamında köylerimiz mahalle statüsüne geçmiştir. Hizmet konusunda geçiş durumundayız. Mevsimin kurak geçmesi, köylülerimiz ve mahalle sakinlerimiz sancılı bir zaman geçirmekte. Bölgenin tüm sorunları belediyemiz dahilinde. Belediyemiz uhdesi içindeki sorunları çözmeye çalışacağız. Geçiş döneminin geçici olduğunu vurgulamak istiyorum. Hizmet alma konusundaki standartlarımız tüm mahallelerimizde aynı olacaktır” diye konuştu.


Bu haber : 1859 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951867 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011623 kez ziyaret edilmiştir.