Bu sayfa : 1095246 kez ziyaret edilmiştir.
07 Ağustos 2014

Cumhur Başkanını seçecek
  AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.
  Ziyarette konuşan Milletvekili Şahin, “AK Parti denilince sayın Recep Tayyip Erdoğan akla geliyor. Sayın Recep Tayyip Erdoğan denilince de millet akla geliyor. 12 yılda çok önemli hizmetler yapıldı. Esnaf ve sanatkarlarımız içinde önemli düzenlemeler gerçekleştirildi. Duble yollar konusunda önemli yatırımlar gerçekleştirildi. Ben Ankara’dan gelirken karayolu ile geldim ve 5 saatte Malatya’da oldum. Eskiden o yolu 10 saatte kullanıyorduk. Bugüne kadar cumhurbaşkanlarını hep milletin vekilleri seçerken, 11 cumhurbaşkanını milletin vekilleri Meclis’te seçti, 12. Cumhurbaşkanımızı halkımız seçecek. Milletin direk kendisi cumhurbaşkanının seçecek” diye konuştu.

 

  Ziyarette konuşan MESOB Başkanı Keskin, Şahin’e TBMM’de uğradığı saldırı nedeniyle geçmiş olsun dileğinde bulunarak, “Geçmiş olsun diyorum. Haksız yere yapılan bir saldırıydı, nefretle kınıyoruz. İnsanların oturup konuşarak anlaşarak problemleri çözmesi gerekirken TBMM’de meydana gelen olayın bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.


Bu haber : 1953 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 951794 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011550 kez ziyaret edilmiştir.