Bu sayfa : 1095481 kez ziyaret edilmiştir.
09 Ağustos 2014

Temeli olmayan çatı sağlam olmaz
AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, “Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın hakkıdır” diyen Şahin, Erdoğan’ın Malatya mitinginin de çok coşkulu geçtiğini bildirerek, katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

Şahin, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde yüzde 55-60 babında oy beklediklerini belirterek, “12’nci cumhurbaşkanını ilk kez milletin kendisi seçecektir. Bir tarafta başbakanımız ve onu sevenler. Diğer tarafta ise başbakanımıza karşı , istikrarı kendilerine yediremeyen, ülkenin gelişmesini hazmedemeyenler çatı altında kenetlendiler. Temeli olmayan binaya çatı da kursanız sağlam olmaz” ifadelerini kullandı.

“Cumhurbaşkanlığı Başbakanımızın hakkıdır” diyen Şahin, Erdoğan’ın Malatya mitinginin de çok coşkulu geçtiğini bildirerek, katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

30 Mart’ta Konya’dan sonra nasıl 2’nci olduysak, 10 Ağustos’ta da önde olan illerden birisi olacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Meclis çatısı altında sokaktaki kültürü sergilemek istemediklerini söyleyen Şahin, “Yaşanan olaylardan dolayı da özür diliyorum” şeklinde konuştu.

Sanayici ve iş adamları ile çalışanların sıkıntılarını iktidar olarak giderdiklerini söyleyen Şahin, torba yasasında 150 civarında madde ile işveren ve çalışanlarla ilgili yasaların çıkarıldığını vurguladı.

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, Pazar günü yapılacak olan seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ülkenin istikralı ve huzurlu olması halinde yatırımcının yatırım yaptığına dikkat çeken Erkoç, her zaman istihdamın arttırılması için çaba gösterdiklerini de bildirdi.

 

 


Bu haber : 1983 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 952026 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 1011785 kez ziyaret edilmiştir.