Bu sayfa : 1070367 kez ziyaret edilmiştir.
07 Şubat 2012

Sağlık Bakanı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şanal Tosun, Belediye Başkanı Ve İlçe Başkanından Ziyaret


Sonraki »

« Önceki 

 

Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şanal Tosun, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Battalgazi AK Parti İlçe Başkanı Mehmet İlbak, Plan ve Bütçe Komisyon üyesi Malatya Miletvekili Mustafa Şahin’i makamında ziyaret ettiler.Malatya ilimizde yapılan ve projelendirilen sağlık çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yapan Sayın Tosun, ‘Malatya’nın sağlık alanında ciddi bir mesafe aldığını ve bitecek olan projelerle artık bölgede etkisini sadece karaciğer nakli alanında değil diğer alanlarda da duyuracak konuma gelmesi kaçınılmazdır.’ dedi.

 

Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ilçemizin tarihi mekanlarının onarılması ile birlikte iç ve dış turizm anlamında ciddi bir artış meydana geldiğini ifade etti. Ayrıca Selçuklu dönemine ait Ulucami’nin karşısındaki Battalgazi Anadolu Lisesi’nin yerinin değiştirilmesi ile ilgili Milli Eğitim Bakanımızla görüşüp bu Lisenin altında yer alan tarihi eserlerin dünya kültür mirasına kazandırılması için Sayın Vekilimizden destek istediğini de sözlerine ekledi.

 

Sayın Şahin, yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade ederken, ortak paydamız olan Malatya’mız için el birliği ile hareket edip yapılacak yatırımları daha da hızlandırmak gerektiğini söyledi.


Bu haber : 3569 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928150 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986671 kez ziyaret edilmiştir.