Bu sayfa : 1070303 kez ziyaret edilmiştir.
22 Şubat 2012

Bostanbaşı belde ziyareti
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin,İl Başkanı Bülent Tüfenkci,Merkez İlçe Başkanı Osman Güder,İl Başkan yardımcıları Hakan Kahtalı,Gürbüz İsmet Yılmaz, demokrasi hakem kurulu üyesi Cumali Altıntop ve teşkilat üyeleriyle birlikte Yeşilyurt ilçesine bağlı Bostanbaşı beldesini ziyaret etti.

Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Şahin, burada yaptığı konuşmada  Başbakanın da ifade ettiği gibi Milletvekillerinin iki evi olmalıdır. Bir evimiz Ankarada.Bir evimiz Malatyada.Bunu yapmaktaki amacımız daha önceki dönemlerde Milletvekillerinin düşmüş olduğu hataya düşmemek dedi.

Yeni bir anayasının en kısa sürede tanzim edilmesi için çalışmaların devam ettiğini söyleyen Milletvekili Şahin,sivil anayasayla ilgili alt yapı çalışmaları tamamlandığını,2012 yılının sonuna doğru sivil anayasayı hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

Milletin eliyle yapılacak yeni anayasa için siyaset kurumu başta olmak üzere bütün toplumsal kesimlerle birlikte pozitif bir iklimin mevcut olduğunu söyleyen Milletvekili Şahin,yeni anayasamız bürokratik ideolojilerin değil milletimizin eseri olacaktır.Millet eliyle yapılacak olan bu anayasa Türkiye cumhuriyetinin bütün vatandaşlarına ev sahibi olduklarını hissettiren vatandaşlık aidiyetlerini perçinleyen bir anayasa olacaktır dedi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise ilimizin sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söylerek hizmetlerin katlanarak arttığını ifade etti.

Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlik ve beraberliğin daim olması temennisinde bulundu. 


Bu haber : 2925 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928086 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986607 kez ziyaret edilmiştir.