Bu sayfa : 1070307 kez ziyaret edilmiştir.
24 Şubat 2012

Konunun takipçisi olacağız
 

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Mustafa Şahin, Hekimhan Kaymakamı Nurettin Dayan ve eşi Hekimhan AK Parti İlçe Başkanı İhsan Sarıtaş, İl Genel Meclis Üyesi Nebi Yiğit ve Kocaözü Belediye Başkanı Gani Karaca ile birlikte Çıkrıkçılar yokuşu Mazı sokakta meydana gelen yangında zarar gören esnafları ziyaret etti.

Tekstil üzeri satış yapan işyerlerinde 20 milyon TL’lik bir zararın olduğu tahmin ediliyor. Meydana gelen yangında Malatya’lı hemşehrilerimizden Ömer Yıldırım, Ali Yıldırım, Yasin Yıldırım ve Murat Yıldırım’a ait olan işyerlerinde meydana gelen hasarı yerinde inceleyen milletvekillerimiz esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

 Şahin, Malatya’lı esnaflarımızın işyerlerinde meydana gelen yangından ötürü derin üzüntü duyduğunu, oluşan zararın giderilebilmesi için yetkili mercilerle görüştüklerini ve AK Parti Milletvekilleri olarak konunun takipçisi olacaklarını ifade etti.

 Çalık ise Ankara’nın en eski ticaret merkezi ve halen Ankara’lıların alış verişte tercih ettikleri yerlerden biri olan Çıkrıkçılar’da meydana gelen yangında zarar gören esnaflarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için Altındağ Belediye Başkanı ile görüştüklerini ve yaraların kısa süre içerisinde sarılacağını söyledi.

Çıkrıkçılar’daki yangında işyerleri zarar gören esnaflarımız yapılan bu ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.


Bu haber : 2875 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928090 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986611 kez ziyaret edilmiştir.